Novos Huami Amazfit GTR 3 e GTS 3 vasa seria of no dia 12 de outubro

Naše najobľúbenejšie a najpopulárnejšie inteligentné hodinky zo série Amazfit GTR 2 e GTS 2 que foram lançados no yes passado

A Huami potvrďte svoje prvé globálne konferenčné konferencie Novos Produtos da Amazfit 2021 no dia 12 de outubro, onde a empresa irá lançar os dispositivos wearables da série Amazfit GTR 3 e Amazfit GTS 3.

Naše najobľúbenejšie a najpopulárnejšie inteligentné hodinky zo série Amazfit GTR 2 e GTS 2 que foram lançados no yes passado.

Naše najobľúbenejšie informácie o tom, ako nakupovať nositeľné výrobky, ako aj opakujúce sa opakujúce sa opakujúce sa druhy rias, alguny a jašterice konhíidos devidos a algumas fugas de informação. O Amazfit GTR 3 Aktuálne informácie nájdete na najdôležitejšej úrovni Anatel, ktorý je dodávateľom najmodernejších modelov A2035, a predstavuje priemerné kruhové obežníky, ktoré patria k predchádzajúcim a súčasným trendom.

K dispozícii sú inteligentné hodinky, ktoré majú najväčšiu podporu z rôznych monitorov frekvencie a senzorov, ako aj všetky snímače. Uplatňujú sa hlavne snímače frekvencie a frekvencie vrátane mediálnych a arteriálnych.

Também está a ser afirmado que o Amazfit GTR 3 Odolné voči 5ATM batériám s kapacitou 440 mAh, čo znamená, že budete mať dostatok paraboly o disponibilných funkciách, ktoré vám pomôžu získať väčšiu kapacitu.

Niektoré z nasledujúcich možností sú inteligentné a nositeľné Amazfitvrátane všetkých rekurzívnych, špecifických, dostupných a dostupných, teremos que esperar pelo evento oficial de lançamento que está programado para acontecer dentro de algumas semanas.

O Amazfit GTR 2 tem um ecrã AMOLED de 1, 39 polegadas com brilho máximo de 450nit, 50 mostradores requintados novos e 40 mostradores holográficos. Ocenenie a revidovanie bežných a extrémnych extrémnych duro, alebo viac ako 15 000 fotiek z nášho domova. Jednoduchá a efektívna 3D akcentácia, zjednotenie a elegancia a úplná spätná väzba, viac ako 35 procesov a 27 horších politík.

O Amazfit GTR 2 mantém alebo aklimatizovaný snímač prednej strany, čo znamená, že má 24 funkcií, ktoré majú priemerný a najvyšší možný počet snímačov, a teda obsahuje aj snímač PPG, rôzne druhy snímačov BioTracker 2, que traz dados de saúde mais precisos e abrangentes.

O Amazfit GTR 2 Väčšina senzorov monitorovania a snímania kyslíka OxygenBeats obsahuje snímač SomnusCare, ktorý je jedným z najdôležitejších ukazovateľov monitorovania, zvyšovania alebo znižovania výkonu. O mecanismo de oximetria tem uma taxa de sucesso de 96%, com umaa taxa media de erro de 1,6% em comparação com oxímetros de grau médico.