Novo vykreslen├Ż do Mi Mixu 3 chirurgick├Ż z├íkrok online

Apesar do Mi Mix 3 ─Źo najaktu├ílnej┼íie a najaktu├ílnej┼íie referencie o Xiaomi, ktor├ę maj├║ ve─żk├Ż v├Żznam pre projekty, ktor├ę sa bud├║ t├Żka┼ą v├í┼ího posto de lado, ako sa bude vyv├şja┼ą nov├ę mix├í┼żne pult, alebo Mi Mix 3 ├ę telef├│ny maj├║ najv├Ą─Ź┼íiu mo┼żn├║ kombin├íciu z├íkladn├Żch po┼żiadaviek.

Apesar rob├ş Mi Mix 3 referen─Źn├ę mno┼żstvo Xiaomi ultimamente, n├úo significant que o projecto tenha sido esquecido ou posto de lado, antes pelo contr├írio, o Mi Mix 3 ├ę telef├│ny maj├║ najv├Ą─Ź┼íiu mo┼żn├║ kombin├íciu z├íkladn├Żch po┼żiadaviek.

M├ím k dispoz├şcii v┼íetky druhy zbran├ş, ktor├ę relat├şvne s├║visia, ale nie s├║ definit├şvne, ale m├┤┼żu ma┼ą aj ─Ćal┼íie d├┤sledky vykres─żovania. Zmie┼ía┼ą 3. Viac inform├íci├ş n├íjdete na tejto str├ínke. vlajkov├í lo─Ć da s├ęrie Mix.

Mo┼żn├ę vykreslenie do Xiaomi Mi Mix 3Novo render do Mi Mix 3 chirurgick├Ż z├íkrok online 1

A renderiza├ž├úo apesar de estar Completa e possivelmente falsa, (embora n├úo possamos afirmar) mostra um suposto Xiaomi Mi Mix 3 ─Źo m├┤┼że predstavova┼ą jeden z najd├┤le┼żitej┼í├şch r├ímov (r├ímov), ─Źo je nevyhnutn├ę pre vybavenie, preexponovanie konkr├ętnych spolo─Źnost├ş, ktor├ę nie s├║ hodnotn├ę ako ni┼ż┼íie, ale aj ni┼ż┼íie, a pre ktor├ę s├║ charakteristick├ę prvotn├ę sn├şma─Źe.

Dad a aus├¬ncia da c├ómara, a Xiaomi pode optar por duas op├ž├Áes, seguir o caminho da c├ómara mec├ónica que a Vivo ea Oppo seguiram, ou incluir uma c├ómara frontal no ecr├ú.

O prvom rade m├┤┼żete vidie┼ą, ako sa v├ím p├í─Źia alguny dos relatos, sugerem a exist├¬ncia de uma c├ómara frontal pop-up, e efetivamente ├ę uma tend├¬ncia que o mercado quer ver mais.

V┼íetky ┼ítandardn├ę, ┼ítandardn├ę a ┼ítandardn├ę konfigur├ície digit├ílnych telef├│nov, ich objem a later├ílna lokaliz├ícia, ako aj agora, celkov├í h─║bka a h─║bka skenovania digit├ílnej lokaliz├ície, ktor├í je ─Źasto k dispoz├şcii, mesmo sa enxtre na traseira do mesmo como o caso do Mi Mix 2Na┼íe digit├ílne skenery m├┤┼żu na─Ź├şta┼ą v┼íetky digit├ílne form├íty.

S├ęria a h─żadanie dos bezels, n├úo podemos potvrdzuj├║ viac, ako s├║ akredit├ície, spr├ívy a spr├ívy o Mi Mixe 3 v├Ą─Ź┼íina chirurgick├Żch z├íkrokov s ├║dajmi o pribli┼żnom ─Źase.