Novo navrhnut├í aplik├ícia OneDrive prisp├┤sobuje plynul├Ż dizajn, dost├íva tmav├Ż re┼żim

Novo navrhnut├í aplik├ícia OneDrive prisp├┤sobuje plynul├Ż dizajn, dost├íva tmav├Ż re┼żim 1

Spolo─Źnos┼ą Microsoft prin├í┼ía estetiku dizajnu Fluent do r├┤znych aplik├íci├ş a slu┼żieb vr├ítane OneDrive. Rozvinula sa v┼íak iba pre webov├║ verziu a nie pre mobiln├║ aplik├íciu pre Android. Okrem obnovenia dizajnu z├şskate aj ve─żmi o─Źak├ívan├Ż a po┼żadovan├Ż tmav├Ż re┼żim, vylep┼íen├Ż vyh─żad├ívac├ş z├í┼żitok, zahrnutie s├║borov PDF a skenov do Ned├ívneho zobrazenia, aktualizovan├ę anot├ície PDF a dos┼ą podivne aj funkciu V tento de┼ł. Je to dobr├ę pre pou┼ż├şvate─żov mobiln├Żch zariaden├ş s Androidom, preto┼że teraz hraj├║ krok s ostatn├Żmi verziami aplik├ície.

Uvid├şte nov├ę ikony pre zoznam s├║borov a zobrazenia mrie┼żky vr├ítane okrajov, ktor├ę tieto ikony zv├Żraznia, upravia sa ve─żkos┼ą p├şsma a medzery a zv├Ż┼íen├í ─Źitate─żnos┼ą, pr├şstupnos┼ą a ─żah┼íie vyh─żad├ívanie a objavovanie vec├ş z cloudovej jednotky. Logo objekt├şvu tla─Źidla skenovania bolo tie┼ż nahraden├ę ikonou fotoapar├ítu, aby ─żudia ─żah┼íie pochopili, ─Źo v skuto─Źnosti rob├ş.

Vrcholom tejto aktualiz├ície je samozrejme to, ┼że teraz m├íte pre svoj OneDrive mo┼żnos┼ą tmav├ęho re┼żimu. Pom├íha to zni┼żova┼ą nam├íhanie o─Ź├ş a tie┼ż zlep┼íuje ┼żivotnos┼ą bat├ęrie v ─Źasoch, ke─Ć potrebujete ┼íetri┼ą ┼í┼ąavu. Takmer v┼íetky aplik├ície to maj├║ teraz, tak┼że aj ke─Ć s├║ o nie─Źo nesk├┤r v hre, aspo┼ł teraz m├íte mo┼żnos┼ą neoslepn├║┼ą pri v┼íetkej belosti pri h─żadan├ş s├║borov na disku.

Vylep┼íilo sa aj prostredie vyh─żad├ívania v mobilnej aplik├ícii, aby sa u─żah─Źilo vyh─żad├ívanie s├║borov, ktor├ę h─żad├íte a ktor├ę potrebujete. Svoje s├║bory budete m├┤c┼ą nat├şvne vyh─żada┼ą v slu┼żbe OneDrive a zdie─żan├Żch kni┼żniciach v slu┼żbe SharePoint. S├║bory PDF a naskenovan├ę obr├ízky sa teraz zobrazia v prie─Źinkoch Naposledy prezeran├ę. Anot├ície PDF boli vylep┼íen├ę o pohodlnej┼íie umiest┼łovanie zna─Źiek.

Jeden zvl├í┼ítny nov├Ż pr├şrastok do OneDrive je funkcia ÔÇ×Tento de┼łÔÇť, kde budete m├┤c┼ą znovuobjavi┼ą svoje spomienky, presnej┼íie svoje fotografie, ktor├ę boli nasn├şman├ę v dan├Ż de┼ł. Pravdepodobne to nebude tak├ę u┼żito─Źn├ę ako in├ę vylep┼íen├ę funkcie, ale hej, ak chcete so svojimi s├║bormi OneDrive podnikn├║┼ą v├Żlet po pam├Ątiach, m├┤┼żete tak urobi┼ą.