Novo Mini iPad s technol├│giou mini-LED a technol├│giou

Vstupte ako novidades mais notáveis, os novos tablety vieram com um Chipset M1 mais rápido e eficiente.

No in├şcio deste ano, a Apple predstavujeme s├ęriu 2021 do iPadu Pro. Vstupte ako novidades mais not├íveis, os novos tablety vieram com um Chipset M1 mais r├ípido e eficiente. Al├ęmy disso, alebo iPad Pro de 12,9 Polegadas possui um ecr├ú mini-LED. Minim├ílne LED di├│dy a LED svetl├í maj├║ jednu ve─żk├║ a druh├║. A Apple dokon─Źenie kone─Źn├ęho v├Żberu najd├┤le┼żitej┼íej technickej technol├│gie. Doposia─ż sa pred├ívalo nieko─żko modelov MacBooku Pro a jeho mini-LEd do iPadu Pro.

Predch├ídzaj├║ce a nasleduj├║ce novinky: iPad mini 6, mas parece que n├úo ├ę o caso.

O CEO da Display Supply Chain Consultants (DSCC) desmente information anteriores que sugeriam um ecrã mini-LED no iPad mini 6.

Ako mnoh├ę ─Ćal┼íie inform├ície o s├ęrii kompaktn├Żch tabliet existuj├║ Apple technick├í hist├│ria miniat├║rnych LED di├│d. ┼Żiadne entanto, n├úo ser├í o caso do modelo deste ano.

Apple mini 6 obsahuje LCD ─Źipov├║ sadu A15

Inform├ície o serveri 9to5Mac s├║ k dispoz├şcii v kateg├│rii mini tabletov Apple ser├í lan├žado com um processador Apple A15. Tambem incluir├í uma porta USB tipo C e um conector magn├ętico inteligente. Infelizmente, n├úo h├í detalhes sobre o cronograma de lan├žamento. Informa─Źn├í inform├ícia o tom, ako dlho m├┤┼żete hra┼ą. Nov├ę produkty m├┤┼żu obsahova┼ą v┼íetky nov├ę a nov├ę verzie.

Obsahuje v┼íetky mo┼żnosti, ako vykresli┼ą (digit├ílne skon┼ítruovan├ę digit├ílne z├íkladne na z├íklade r├┤znych inform├íci├ş) a vytvori┼ą dizajnov├Ż bal├şk online, ktor├Ż obsahuje ├║daje o va┼íom zariaden├ş a iPad mini. Obsahuje v┼íetky druhy renderov, ako napr├şklad nov├ę modelov├ę rady a iPad Air 2020 s men┼í├şm rozmerom. V┼íetky mo┼żnosti s├║ k dispoz├şcii medzi jednotliv├Żmi atualiz├íciami. Aualiza├ž├úo oferecer├í mais espa├žo no ecr├ú com quase a mesma ├írea. O bot├úo home diz um adeus definitivo, em vez disso, a Apple Zariadenie je vybaven├ę ve─żk├Żm po─Źtom dotykov├Żch ID, ale nie je energeticky ├║sporn├Żch, preto┼że nie je mo┼żn├ę pou┼ż├şva┼ą iPad Air. O dispositivo tamb├ęm vir├í com colunas melhoradas.

S├║visiace ─Źl├ínky: Vyberte si iPhone 14 a k├║pte si ho

Odkia─ż prich├ídza Jon Prosser, ktor├Ż je ofici├ílnym z├ístupcom preto, Prata a Ouro Rosa.

A Apple est├í a planear uma nova vers├úo do iPad b├ísico, com o nome de c├│digo J181. Odli┼íuj├║ sa najm├Ą od konkr├ętnych ─Źipov├Żch s├║prav Apple A13 ┼żiadny seu interi├ęr. Para efeito de compara├ž├úo, o skuto─Źnom iPad b├ísico de 10,2 polegadas vem com chip Chipset A12 Bionic. Portanto, mesmo com o A13, o novo tablet ira a presentar um bomb upgrade para quem procura um tablet da Apple com pre├žo acess├şvel. O nov├Ż tablet, vr├ítane dizajnu a dizajnu pre iPad Air 3 de 2019.