Novo DJI Mavic 3 Pre revelado com especifica├ž├Áes e pre├žos, antes do seu lan├žamento

V├Ą─Ź┼íina s├║─Źasn├Żch mil├│ni├ş hudby a Apple, acha dif├şcil para os dispositivos evitarem as fugas de informa├ž├úo.

Bli┼ż┼íie inform├ície m├┤┼żu ma┼ą za n├ísledok ├║pln├ę vyradenie z disponibiln├ęho z├ísobovania ├║radmi, hromadn├ę dod├ívky a hromadn├ę dod├ívky. V├Ą─Ź┼íina s├║─Źasn├Żch mil├│ni├ş hudby a Apple, acha dif├şcil para os dispositivos evitarem as fugas de informa├ž├úo. Ofici├ílne a ofici├ílne z├íbery ofici├ílnych DJI, ako napr├şklad chirurgick├ę z├íkroky online, v├ím pom├┤┼żu odhali┼ą najaktu├ílnej┼íie inform├ície o dronoch, vr├ítane ich zahrnutia. O Mavic 3 Pro ehm upgrade urobi┼ą Mavic 2 Pro e que ├ę altamente antecipado entre os utilizadores.

Špecifikácia DJI Mavic 3

Pelo que parece, o DJI Mavic 3 vai pesar apenas 920 gramov. V┼íetky mo┼żnosti s├║ zahrnut├ę v telef├│ne a v in├Żch ve─żkostiach uhlov a teraj┼í├şch gravit├íci├ş. 5.2K a fotografie s rozl├ş┼íen├şm 20 MP. Senzory prevl├ídaj├║ od prechodu do v├Ą─Ź┼íieho po─Źtu pr├║dov, viac ako jedno kolok├│nov├Ż rad r├┤znych str├ín a bo─Źn├Żch str├ín. Isto foi feito para ajudar o drone and ter um campo de vis├úo maior, para evitar obst├ículos.

H├í v├írios recursos que foram confirmados para estarem presentes no Mavic 3, que inclui toda a gama de recursos propriet├írios da DJI, vr├ítane v┼íetk├Żch inteligentn├Żch a inteligentn├Żch modelov. M├í mnoho funkci├ş ako HyperLapse, ActiveTrack, QuickShot, Panorama e Advanced Pilot Assistance, a tak m├┤┼żete vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky mo┼żnosti prehr├ívania videa a hudby. Z├íkladn├ę my┼ílienkov├ę podmienky (do 25 km/h), o Mavic 3 podporovan├ę tempo 46 min├║t.

Quanto ├á lente usada no drone, h├í muitas raz├Áes para estarmos ansiosos. Telef├│nne ─Ź├şslo je 15 kamier, abertura f/4.4Napr├şklad m├í 3 m. A c├ómara grande angular permite uma vis├úo de 84 graus, uma abertura f/2.8 vari├ível – abertura f/11 e foco a partir de 1m.

Al├ęm disso, documentos sugerem que a DJI kombinovan├ę lietanie viacer├Żch lietaj├║cich lietadiel Viac o Mavic 3 Pro preto┼że junta a acess├│rios adicionais, incluindo h├ęlices extras, 3 bat├ęria, maxim├ílna prenosov├í kapacita. V├Ą─Ź┼íina dostupn├Żch zoznamov skladieb a skladovac├şch z├ísob, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, s├║ k dispoz├şcii aj disponibiln├ę a s├║ dod├ívan├ę v obchodoch.

Bli┼ż┼íie inform├ície

V┼íetky potvrden├ę sumy za n├íkup v USA a USA 10,599. (1365 eur) Modely Cine que vir├ícom s SSD a kapacitn├Żmi kapacitami pre ultra-vysokor├Żchlostn├ę vysokor├Żchlostn├ę s┼ąahovanie 1 Gbps pod zemou 2, 500 (2133 eur).

Inteligentn├Ż ovl├ída─Ź DJI V2

A DJI vai trazer tambem um novo controlador smarte, que ser├í chamado de Smart Controller V2. Najnov┼íie a najaktu├ílnej┼íie prenosov├ę technol├│gie OcuSync od DJI, jedna z v├Ą─Ź┼í├şch prenosov├Żch frekvenci├ş HD a skuto─Źn├ęho tempa 15 km a viac rozl├ş┼íenia 1920 x 1080 pixelov, ─Źo je jeden z najsilnej┼í├şch sveteln├Żch efektov, ktor├Ż m├í 1000 nitov.

Mnoho opr├ív pre Android na caixa, o DJI Mavic 3 Inteligentn├Ż ovl├ída─Ź Pro Pripojte sa k internetu pomocou ┼íirokop├ísmov├ęho Wi -Fi alebo pripojte hardv├ęr LTE. Bat├ęria je dod├ívan├í s kapacitou 5 000 mAh 9.2V que tem um tempo de uso de 3 horas. Maj├║ r├┤zne personalizovan├ę, opakovan├ę ovl├ídanie kardanov├ęho z├ívesu, ako aj USB-C pre carregamento.

Vz┼ąah: Xiaomi Black Technology a nov├ę koncepcie dod├ívan├Żch produktov a doplnkov

Fonte