Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Novinky: Najlepšie ponuky reproduktorov pre čierny piatok 2017 pre váš smartphone

Novinky: Najlepšie ponuky reproduktorov pre čierny piatok 2017 pre váš smartphone 1

Reproduktory sú dnes zázrakom pre svoju prenosnosť a kvalitu zvuku. Na zrútenie domu už nepotrebujeme obrovské boxy – reproduktor, ktorý sa vám zmestí do ruky, môže naplniť miestnosť vašou obľúbenou hudbou. To je ešte dôležitejšie, keď ho spárujete so svojim smartfónom a v tento čierny piatok je v predaji veľa reproduktorov vhodných pre smartfóny.

Nižšie sme zhrnuli najlepšie ponuky, ktoré sme mohli nájsť na nákupný sviatok Čierny piatok, pričom sme sa zamerali predovšetkým na najlepšie reproduktory pre váš telefón iPhone alebo Android. Existuje veľa skvelých ponúk a my určite pridáme ďalšie, keď ich nájdeme. Niektoré sú skutočne k dispozícii práve teraz, zatiaľ čo väčšina ostatných bude k dispozícii na čierny štvrtok (alias Deň vďakyvzdania) alebo na čierny piatok.

Možnosť 1: Amazonponuky reproduktorov

Amazon, samozrejme, má veľa obchodov s vlastnými inteligentnými reproduktormi. Zvláštne je, že ponuky sú len pre balíky, čo znamená, že na získanie zľavy budete musieť kúpiť násobok reproduktora, ktorý vás zaujíma, a tiež zadať správny kód. Tieto ponuky sú k dispozícii práve teraz, na rozdiel od väčšiny ostatných ponúk z iných obchodov, pretože Amazon drží akcie Black Friday celý mesiac na rotačnom základe.

Ak zariadenia Echo nie sú úplne to, čo hľadáte, Amazon má tiež veľa ponúk na reproduktory tretích strán a máme na mysli veľa. Opäť sú všetky k dispozícii práve teraz. Niektoré z týchto ponúk môžu v krátkom čase zmiznúť, ale pokúsime sa tento zoznam aktualizovať tak, ako sa ponuky budú striedať Amazonwebové stránky.

Možnosť 2: Ponuky reproduktorov Bose

Vždy je pekné, keď si výrobca stanoví vlastné ceny na Black Friday. Bose má vo svojich reproduktoroch niekoľko skvelých ponúk na Čierny piatok, vrátane niektorých, ktoré sa nenašli Amazon. Ak hľadáte zľavnený a vysokokvalitný reproduktor, Bose môže byť na tomto čiernom piatku vašim miestom.

Možnosť 3: Ponuky reproduktorov Best Buy

Best Buy má všetko, čo sa týka reproduktorov. Ak hľadáte niečo inteligentnejšie ako priemerný boom box, Best Buy ponúka výhodné ponuky pre domovskú stránku Google aj Amazon Zariadenia Echo, ako aj vlastnú značku inteligentných reproduktorov Insignia.

Ak nie ste na trhu inteligentných reproduktorov, nie je dôvod sa obávať – ​​Best Buy má množstvo štandardných reproduktorov, ktoré si môžete pozrieť. Medzi inými existujú dobré ponuky aj na prenosné reproduktory Sony, JBL, Insignia a JAM.

Možnosť 4: Target’s Speaker Deals

Cieľ v skutočnosti nesie to isté Amazon Echo obchoduje ako Best Buy, s výnimkou Amazon Echo Plus. Ak máte oči upriamené na jeden z nich, budete musieť ísť s Best Buy.

Rovnako ako Best Buy, Target za rovnakú sumu ponúka aj zariadenia Google Home, ale budú sa predávať aj na zariadení Google Home Mini spolu s darčekovou kartou Target v hodnote 10 dolárov, čo vám poskytne väčšiu flexibilitu pri nákupe inteligentných reproduktorov.

Pokiaľ ide o konvenčnejšie reproduktory, Target uvádza ponuky na JBL, Ultimate Ears, Altec Lansing a niekoľko ďalších značiek. Tu nájdete množstvo ponúk.

Možnosť 5: Ponuky reproduktorov spoločnosti Costco

Výber reproduktorov spoločnosti Costco je trochu svetlejší, to však neznamená, že odídete s prázdnymi rukami. Ak hľadáte zariadenia Google Home, rozhodne by ste mali navštíviť Costco. Môžete získať až tri balíčky Google Home za slušnú cenu, takže ak poznáte viac ľudí, ktorí chcú tento rok domov Google, Costco môže byť vaša najlepšia stávka.

Možnosť 6: Ponuky reproduktorov Sears

Rovnako ako Costco, aj Sears je málo na dodávku reproduktorov. Predajca však propaguje mini záchrannú vestu Altec Lansing 2 Reproduktor Bluetooth za polovicu pôvodných nákladov. Target však ponúka rovnakú ponuku, takže by ste mali zvážiť Sears iba vtedy, ak je tento obchod pre vás výhodnejší.

Možnosť 7: Ponuky reproduktorov Kmart

Aj keď tradičné reproduktory môžu v predaji Kmart Black Friday vystrašiť, soundbar si môžete zobrať, ak sa náhodou ocitnete v obchode. Na soundbar Samsung Kmart, ktorý propaguje, je zľava 80 dolárov a v obchode získate 20 € cashback kredit. Ak vám nevadí nízka prenosnosť, nemusí to byť taký zlý obchod.

Možnosť 8: Ponuky reproduktorov spoločnosti NewEgg

NewEgg má rozhodne viac možností slúchadiel ako reproduktorov. Ak však uvažujete o nájdení výhodnej ponuky pre reproduktor Klipsch, NewEgg môže byť tým pravým miestom pre vás. Prostredníctvom NewEgg môžete získať 90 dolárov na reproduktor Klipsch KMC1 alebo 72 dolárov na reproduktor Klipsch GiG.

Možnosť 9: Dohoda reproduktora klubu Sam’s Club

Sam’s Club ponúka tento Čierny piatok iba jeden zľavnený reproduktor – bezdrôtový reproduktor Bluetooth 808 Audio Canz H2O, ktorý je balený po dvoch. Aj keď nenesie značku Beats alebo Bose, tieto veci sú odolné voči vode s krytím IP67, čo je celkom úhľadné. Ak hľadáte rozumnú cenu za pár reproduktorov, zvážte Sam’s Club.

Ktorý obchod alebo obchody ponúkajú podľa vás tento Black Friday najlepší výber reproduktorov? Dajte nám vedieť v nižšie uvedených komentároch a my určite aktualizujeme tento zoznam, pretože nájdeme nové ponuky reproduktorov, ktoré môžete používať so svojim smartfónom.

Nenechajte si ujsť: Najlepšie ponuky čiernych piatkov na smartfóny a príslušenstvo