Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Novinky: ─î├şna zakazuje spolo─Źnos┼ą Plague Inc potenci├ílne z d├┤vodu, ┼że koronav├şrus uv├ídza ako d├┤vod ÔÇ×obsah nez├íkonn├Ż v ─î├şneÔÇť a MAME 0.219 vydan├ę s grafick├Żmi opravami za rok 1942, podpora hry a hodinky Pinball a ─Ćal┼íie!

Novinky: ─î├şna zakazuje spolo─Źnos┼ą Plague Inc potenci├ílne z d├┤vodu, ┼że koronav├şrus uv├ídza ako d├┤vod ÔÇ×obsah nez├íkonn├Ż v ─î├şneÔÇť a MAME 0.219 vydan├ę s grafick├Żmi opravami za rok 1942, podpora hry a hodinky Pinball a ─Ćal┼íie! 1

S postupuj├║cim ─Źasom sa koronav├şrus st├íva st├íle viac celosvetov├Żm probl├ęmom WHO aktualizovala svoju glob├ílnu ├║rove┼ł rizika kv├┤li v├şrusu na ve─żmi vysok├║ ├║rove┼ł a sp├┤sobilo to viac naru┼íenia hern├ęho sveta, ke─Ć sa GDC 2020 presunula do leta od marca. V s├║─Źasnosti je spolo─Źnos┼ą Plague Inc v ─î├şne zak├ízan├í kv├┤li koronav├şrusu! Pozrime sa tie┼ż na prepustenie MAME 0.219, ktor├í okrem in├ęho prin├í┼ía opravy do ve─żmi popul├írnej hry z roku 1942.

─î├şna zakazuje spolo─Źnos┼ą Plague Inc vo svojom obchode App Store

Novinky: ─î├şna zakazuje spolo─Źnos┼ą Plague Inc potenci├ílne z d├┤vodu, ┼że koronav├şrus uv├ídza ako d├┤vod ÔÇ×obsah nez├íkonn├Ż v ─î├şneÔÇť a MAME 0.219 vydan├ę s grafick├Żmi opravami za rok 1942, podpora hry a hodinky Pinball a ─Ćal┼íie! 2

─î├şnska vl├ída bez jasn├ęho d├┤vodu vzala na probl├ęm spolo─Źnos┼ą Plague Inc a jej tvorcovia nie s├║ celkom ist├ş, ako ju z├şska┼ą sp├Ą┼ą v obchode App Store.

Za─Źa┼ą so spr├ívami, ktor├ę s├║ dos┼ą zvl├í┼ítne, Ndemic ozn├ímil vo ┼ítvrtok ┼że ─î├şnska ─żudov├í republika (pevninskej ─î├şne) sa rozhodla zak├íza┼ą svoju hru na simul├íciu chor├┤b Plague Inc z krajiny iOS App Store, ktor├í uv├ídza ako nez├íkonn├Ż obsah obsah v ─î├şne, ako to uviedla ─Ź├şnska spr├íva pre kybernetick├Ż priestor.

Nehovor├ş v┼íak o tom, ktor├Ż obsah sa pova┼żuje za neleg├ílny a hra sa pred├íva po─Źas posledn├ęho 8 roky bez probl├ęmu, to sa ┼ípekulovalo, ┼że zastavenie ┼í├şrenia malo nie─Źo spolo─Źn├ę s prepuknut├şm koronav├şrusu, ktor├ę sa za─Źalo v ─î├şne.

Ke─Ć sa situ├ícia pr├íve teraz deje, Ndemic sa sna┼ż├ş, aby sa hra v obchode App Store vr├ítila sp├Ą┼ą, ale pod─ża pripomienky Polyg├│nu, Tvorca Plague Incs uviedol, ┼że v┼íetko je v s├║─Źasnosti nejasn├ę, ─Źo znamen├í, ┼że sa zd├í, ┼że neexistuje jednozna─Źn├í cesta, ako znovu na─Ź├şta┼ą hru v obchode App Store. Mimo ─î├şny sa ni─Ź nezmen├ş, ale spolo─Źnos┼ą Plague Inc, nane┼í┼ąastie, m├┤┼że zaznamena┼ą prudk├Ż n├írast pir├ítstva v ─î├şne od jej najpopul├írnej┼íej platenej hry v krajine.

MAME 0.219 vydan├ę s opravami do roku 1942, podpora hier Game & Watch Pinball a ─Ćal┼í├şch telev├şznych hier a ─Ćal┼íie

Novinky: ─î├şna zakazuje spolo─Źnos┼ą Plague Inc potenci├ílne z d├┤vodu, ┼że koronav├şrus uv├ídza ako d├┤vod ÔÇ×obsah nez├íkonn├Ż v ─î├şneÔÇť a MAME 0.219 vydan├ę s grafick├Żmi opravami za rok 1942, podpora hry a hodinky Pinball a ─Ćal┼íie! 3

Ak sa pre niektor├ę hry a hodinky Pinball c├ştite nostalgicky alebo si len chcete vysk├║┼ía┼ą nie─Źo in├ę, potom MAME 0.219 ┼ąa kryje! (Zdroj obr├ízka)

V nadv├Ąznosti na svoj mesa─Źn├Ż pl├ín vydania, ─żudia z MAME pr├íve vydali verziu 0.219 ich multisyst├ęmov├ęho emul├ítora, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş hra┼ą ─Źoko─żvek od ark├ídov├Żch hier po tituly Game & Watch spolu s dobrou podporou r├┤znych bootlegsov. Toto vydanie prin├í┼ía opravy pre ve─żmi popul├írnu hru z roku 1942 a Raiden Fighters, podporu pre hry a hodinky Pinball a mnoho telev├şznych hier, ako napr├şklad Designers World.

Za dos┼ą dlho changelog ktor├ę bolo uverejnen├ę v tomto vydan├ş, m├┤┼żeme n├íjs┼ą:

  • Pridan├í podpora pre mnoho strojov vr├ítane Merry Circus 1.02, Retro Dance Mat, variant Mortal Kombat a mnoho ─Ćal┼í├şch
  • Podpora viacer├Żch klonov, ako je ┼ípanielsky bootleg Galaxian, Tasc ChessSystem R30, Time Killers a mnoho ─Ćal┼í├şch
  • Lep┼íia podpora telev├şznych hier Care Bears a Big-Endian MIPS Magnum R4000
  • Do zoznamu sa pridalo ve─ża pracovn├ęho softv├ęru spolu s mnoh├Żmi opravami po celom emul├ítore
  • M├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą viac o MAME 02,19 od po tomto odkaze a stiahnite si ho tu,

    záver

    V in├Żch sc├ęnach m├í Reddit asynchr├│nna delta publikovali svoju vlastn├║ futuristick├║ t├ęmu pre LiveArea a VitaShell, minim├ílnu t├ęmu LiveArea a zodpovedaj├║cu vlastn├║ sp├║┼í┼ąaciu obrazovku, Byuu 1,4 bol tie┼ż prepusten├Ż a Hyrule Warriors je teraz hrate─żn├í v najnov┼í├şch zostav├ích v─Źasn├ęho pr├şstupu Yuzu (Patreon)!