Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Novinky: Čína zakazuje spoločnosť Plague Inc potenciálne z dôvodu, že koronavírus uvádza ako dôvod „obsah nezákonný v Číne“ a MAME 0.219 vydané s grafickými opravami za rok 1942, podpora hry a hodinky Pinball a ďalšie!

Novinky: Čína zakazuje spoločnosť Plague Inc potenciálne z dôvodu, že koronavírus uvádza ako dôvod „obsah nezákonný v Číne“ a MAME 0.219 vydané s grafickými opravami za rok 1942, podpora hry a hodinky Pinball a ďalšie! 1

S postupujúcim časom sa koronavírus stáva stále viac celosvetovým problémom WHO aktualizovala svoju globálnu úroveň rizika kvôli vírusu na veľmi vysokú úroveň a spôsobilo to viac narušenia herného sveta, keď sa GDC 2020 presunula do leta od marca. V súčasnosti je spoločnosť Plague Inc v Číne zakázaná kvôli koronavírusu! Pozrime sa tiež na prepustenie MAME 0.219, ktorá okrem iného prináša opravy do veľmi populárnej hry z roku 1942.

Čína zakazuje spoločnosť Plague Inc vo svojom obchode App Store

Novinky: Čína zakazuje spoločnosť Plague Inc potenciálne z dôvodu, že koronavírus uvádza ako dôvod „obsah nezákonný v Číne“ a MAME 0.219 vydané s grafickými opravami za rok 1942, podpora hry a hodinky Pinball a ďalšie! 2

Čínska vláda bez jasného dôvodu vzala na problém spoločnosť Plague Inc a jej tvorcovia nie sú celkom istí, ako ju získať späť v obchode App Store.

Začať so správami, ktoré sú dosť zvláštne, Ndemic oznámil vo štvrtok že Čínska ľudová republika (pevninskej Číne) sa rozhodla zakázať svoju hru na simuláciu chorôb Plague Inc z krajiny iOS App Store, ktorá uvádza ako nezákonný obsah obsah v Číne, ako to uviedla čínska správa pre kybernetický priestor.

Nehovorí však o tom, ktorý obsah sa považuje za nelegálny a hra sa predáva počas posledného 8 roky bez problému, to sa špekulovalo, že zastavenie šírenia malo niečo spoločné s prepuknutím koronavírusu, ktoré sa začalo v Číne.

Keď sa situácia práve teraz deje, Ndemic sa snaží, aby sa hra v obchode App Store vrátila späť, ale podľa pripomienky Polygónu, Tvorca Plague Incs uviedol, že všetko je v súčasnosti nejasné, čo znamená, že sa zdá, že neexistuje jednoznačná cesta, ako znovu načítať hru v obchode App Store. Mimo Číny sa nič nezmení, ale spoločnosť Plague Inc, nanešťastie, môže zaznamenať prudký nárast pirátstva v Číne od jej najpopulárnejšej platenej hry v krajine.

MAME 0.219 vydané s opravami do roku 1942, podpora hier Game & Watch Pinball a ďalších televíznych hier a ďalšie

Novinky: Čína zakazuje spoločnosť Plague Inc potenciálne z dôvodu, že koronavírus uvádza ako dôvod „obsah nezákonný v Číne“ a MAME 0.219 vydané s grafickými opravami za rok 1942, podpora hry a hodinky Pinball a ďalšie! 3

Ak sa pre niektoré hry a hodinky Pinball cítite nostalgicky alebo si len chcete vyskúšať niečo iné, potom MAME 0.219 ťa kryje! (Zdroj obrázka)

V nadväznosti na svoj mesačný plán vydania, ľudia z MAME práve vydali verziu 0.219 ich multisystémového emulátora, ktorý vám umožní hrať čokoľvek od arkádových hier po tituly Game & Watch spolu s dobrou podporou rôznych bootlegsov. Toto vydanie prináša opravy pre veľmi populárnu hru z roku 1942 a Raiden Fighters, podporu pre hry a hodinky Pinball a mnoho televíznych hier, ako napríklad Designers World.

Za dosť dlho changelog ktoré bolo uverejnené v tomto vydaní, môžeme nájsť:

  • Pridaná podpora pre mnoho strojov vrátane Merry Circus 1.02, Retro Dance Mat, variant Mortal Kombat a mnoho ďalších
  • Podpora viacerých klonov, ako je španielsky bootleg Galaxian, Tasc ChessSystem R30, Time Killers a mnoho ďalších
  • Lepšia podpora televíznych hier Care Bears a Big-Endian MIPS Magnum R4000
  • Do zoznamu sa pridalo veľa pracovného softvéru spolu s mnohými opravami po celom emulátore
  • Môžete si prečítať viac o MAME 02,19 od po tomto odkaze a stiahnite si ho tu,

    záver

    V iných scénach má Reddit asynchrónna delta publikovali svoju vlastnú futuristickú tému pre LiveArea a VitaShell, minimálnu tému LiveArea a zodpovedajúcu vlastnú spúšťaciu obrazovku, Byuu 1,4 bol tiež prepustený a Hyrule Warriors je teraz hrateľná v najnovších zostavách včasného prístupu Yuzu (Patreon)!