Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Novinky: Apple Pr├íve vydan├Ż iOS 13.2 V├Żvoj├ír Beta 3 pre iPhone

Novinky: Apple Pr├íve vydan├Ż iOS 13.2 V├Żvoj├ír Beta 3 pre iPhone 1

Vo svete beta testovania nie je ni─Ź tak├ę vzru┼íuj├║ce ako nov├í aktualiz├ícia. Bojujte s pre┼ąa┼żen├Żmi servermi, aby ste si stiahli najnov┼íiu aktualiz├íciu ─Źo najr├Żchlej┼íie, len aby ste si prezreli nov├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm a h─żadali najv├Ą─Ź┼íie funkcie a┼ż po najmen┼íie zmeny. To bol iba ┼ítvrtok Apple nasaden├Ż iOS 13.2 v├Żvoj├írska beta 2, tak┼że po─Ź├ştajte s prekvapen├şm, ┼że sa do─Źk├íme dne┼ín├ęho vydania beta pre v├Żvoj├írov 3 tak skoro.

V s├║─Źasnej dobe je verzia beta 3 Zd├í sa, ┼że hlavne poskytuje opravy ch├Żb a stabilitu pre probl├ęmy zisten├ę v beta verzii pre v├Żvoj├írov 2. T├íto posledn├í beta aktualiz├ícia priniesla nieko─żko zmien v beta verzii pre v├Żvoj├írov 1, vr├ítane sady nov├Żch emod┼żi, nastaven├ş fotoapar├ítu v aplik├ícii pre telef├│ny iPhone 2019, nov├Żch mo┼żnost├ş zabezpe─Źenia Siri & Dictation a mo┼żnosti odstr├íni┼ą aplik├ície z domovskej obrazovky pomocou R├Żchlej akcie.

T├íto aktualiz├ícia je len pre registrovan├Żch v├Żvoj├írov. Apple zverejnil verejn├║ verziu beta 3 o 4 pm EDT.

ApplePozn├ímky k vydaniu tohto autora zvy─Źajne pon├║kaj├║ kontext v┼íetk├Żch nov├Żch zmien pr├ştomn├Żch v beta verzii, najm├Ą t├Żch, ktor├ę sa t├Żkaj├║ ch├Żb a v├Żvoj├írskych funkci├ş. T├íto beta v┼íak obsahuje ─Ź inform├ície v pozn├ímkach k vydaniu, potvrden├ę Apple s├ím. ─îo to znamen├í pre beta v├Żvoj├írov 3 ako celok m├┤┼że niekto h├ída┼ą:

iOS a iPadOS 13.2 Beta 3 Poznámky k vydaniu

Aktualizujte svoje aplik├ície, aby pou┼ż├şvali nov├ę funkcie, a vysk├║┼íajte si ich vo─Źi zmen├ím rozhrania API

Preh─żad

Syst├ęm iOS a iPadOS 13.2 Sada SDK poskytuje podporu pre v├Żvoj aplik├íci├ş pre zariadenia iPhone, iPad a iPod touch so syst├ęmom iOS a iPadOS 13.2. S├║prava SDK sa dod├íva s k├│dom Xcode 11.2 beta je k dispoz├şcii na stiahnutie softv├ęru Beta. Inform├ície o po┼żiadavk├ích na kompatibilitu pre Xcode 11.2 beta, pozri Xcode 11.2 Pozn├ímky k vydaniu beta.

Generál

K tejto aktualiz├ícii softv├ęru nie s├║ ┼żiadne pozn├ímky k vydaniu.

Ak chcete aktualizova┼ą svoj iPhone na iOS 13.2 v├Żvoj├ír beta 3, budete musie┼ą by┼ą registrovan├Żm v├Żvoj├írom. M├┤┼żete pou┼żi┼ą obnovovac├ş obr├ízok pre v├í┼í iPhone dostupn├Ż na port├íli pre v├Żvoj├írov (nain┼ítalova┼ą pomocou iTunes alebo Finder) alebo nain┼ítalova┼ą konfigura─Źn├Ż profil a potom aktualizova┼ą bezdr├┤tovo. Ak u┼ż m├íte profil na svojom iPhone nain┼ítalovan├Ż, prejdite na polo┼żku Nastavenia -> V┼íeobecn├ę -> Aktualiz├ícia softv├ęru a za─Źnite in┼ítalova┼ą najnov┼íiu verziu beta alebo po─Źkajte, k├Żm sa automaticky nenain┼ítaluje, ak je povolen├í mo┼żnos┼ą ÔÇ×Automatick├ę aktualiz├ícieÔÇť.

Apple  Pr├íve vydan├Ż iOS 13.2 V├Żvoj├ír Beta 3 pre iPhone
Apple  Pr├íve vydan├Ż iOS 13.2 V├Żvoj├ír Beta 3 pre iPhone

Nenechajte si ujs┼ą: 200+ najlep┼í├şch, skryt├Żch a najzauj├şmavej┼í├şch nov├Żch zmien v syst├ęme iOS 13 pre iPhone