Novinky: Apple Person├ílne zabezpe─Źenie softv├ęru pre roz┼í├şren├║ realitu & amp; V├Żvoj produktov

Medzi akviz├şciami, pren├íjmmi, patentov├Żmi prihl├í┼íkami a spr├ívami zasv├Ąten├Żch os├┤b sved─Źia v┼íetky znaky Apple budovanie produktu inteligentn├Żch okuliarov, ktor├Ż by mohol by┼ą dodan├Ż u┼ż v roku 2020, ale spolo─Źnos┼ą ofici├ílne nepotvrdila tak├ęto pl├íny.

Apple v s├║─Źasnej dobe m├í 21 otvoren├Żch poz├şci├ş, ktor├ę spom├şnaj├║ roz┼í├şren├║ realitu, ale najm├Ą dve poz├şcie silne nazna─Źuj├║, ┼że spolo─Źnos┼ą hor├║─Źkovito pracuje na n├íhlavnej s├║prave AR.

Apple v s├║─Źasnosti h─żad├í in┼żiniera r├ímcov 3D UI do svojej skupiny Technology Development Group, t├şmu, ktor├Ż podporuje technol├│gie roz┼í├şrenej a virtu├ílnej reality, konkr├ętne ARKit a Metal 2. Kvalifikovan├ş kandid├íti by mali ma┼ą p├Ą┼ąro─Źn├ę sk├║senosti s v├Żvojom softv├ęru, znalos┼ąou ÔÇ×r├ímcov alebo kni┼żn├şc orientovan├Żch na v├Żvoj├írovÔÇť a ÔÇ×interakt├şvneho softv├ęru s rozhran├şm rozhoduj├║ceho pre latenciuÔÇť a … ist├║ sadu zru─Źnost├ş.

ÔÇ×S niektor├Żmi bude┼í pracova┼ą AppleNajpokro─Źilej┼íie technol├│gie vr├ítane podpory roz┼í├şrenej reality (AR) a virtu├ílnej reality (VR) pon├║kanej v ARKit a Metal 2″,” uv├ídza sa v zozname. “├Üzko spolupracujte s n├ívrh├írmi ─żudsk├Żch rozhran├ş a intern├Żmi klientmi, aby ste definovali a poskytli z├íklad ─Ćal┼íej paradigme pou┼ż├şvate─żsk├Żch rozhran├ş a ├║plne nov├Żch modelov interakcie.”

Pri ─Ź├ştan├ş medzi riadkami tento opis pr├íce nar├í┼ża na prebiehaj├║cu pr├ícu Apple inteligentn├ę okuliare. Zatia─ż ─Źo in┼żinier by pracoval predov┼íetk├Żm s existuj├║cimi produktmi, ÔÇ×intern├ş klientiÔÇť s├║ spolo─Źnos┼ąou hovoriacimi za in├ę oddelenia v r├ímci spolo─Źnosti, medzi ktor├ę m├┤┼żu patri┼ą t├şmy hardv├ęru a softv├ęru pracuj├║ce na inteligentn├Żch okuliaroch, ako je napr├şklad dizajn produktu. ARKit je navy┼íe zalo┼żen├Ż na zaveden├Żch rozhraniach a modeloch, zatia─ż ─Źo inteligentn├ę okuliare ovl├ídaj├║ nov├ę met├│dy interakcie, ako je sledovanie o─Ź├ş, gest├í r├║k a dokonca aj ovl├ídanie mozgu.

Ke─Ć u┼ż hovor├şme o produktovom dizajne, ─Ćal┼í├ş z├íznam pre programov├ęho mana┼ż├ęra, ktor├Ż pod─ża v┼íetk├ęho odkazuje na zatia─ż neohl├ísen├Ż produkt bez uvedenia roz┼í├şrenej reality.

ÔÇ×Mac … iPod … iPhone … iPad …[Apple] SLEDUJTE … ─Źo bude ─Ćalej? V tejto ├║lohe sa pripoj├şte k t├şmu talentovan├Żch mana┼ż├ęrov in┼żinierskych programov ┼ípecializuj├║cich sa na riadenie, stanovovanie prior├şt a vykon├ívanie ka┼żdodenn├Żch ─Źinnost├ş s cie─żom splni┼ą celkov├ę ciele programu t├şmu pre produktov├Ż dizajn zodpovedn├ęho za ─Ćal┼íiu nov├║ kateg├│riu produktov na adrese Apple, ÔÇťuv├ídza sa v zozname.

Pochybujem, ┼że hovoria o hriankova─Źi. HomePod sa v┼íak mus├ş c├şti┼ą vynechan├Ż z menovania.

Zd├í sa, ┼że zost├ívaj├║ce poz├şcie s├║visia viac s v├Żvojom ARKit. Sedem z nich sa t├Żka nov├Żch alebo pripravovan├Żch produktov alebo ÔÇ×prevratn├Żch nov├Żch produktovÔÇť v pr├şpade softv├ęrov├ęho in┼żiniera AR/VR, ale to by sa mohlo t├Żka┼ą bud├║cich telef├│nov iPhone. (Zoznam pre produktov├ęho architekta na Apple Mapy spom├şnaj├║ roz┼í├şren├║ realitu medzi inovat├şvnymi technol├│giami v digit├ílnom mapovan├ş, ale necho─Ćme e┼íte len tou kr├íli─Źou dierou.

Z├íver z toho v┼íetk├ęho je, ┼że roz┼í├şren├í realita je rast├║cim segmentom Applepodnikania, ktor├ę potrebuje talentovan├Żch v├Żvoj├írov a prev├ídzkov├Ż person├íl. Ak h─żad├íte pr├ícu v AR, v Cupertine s├║ ur─Źite pr├şle┼żitosti.

Pokia─ż ide o inteligentn├ę okuliare, p├ír navrhol Apple do Kalifornie pravdepodobne pricestuje nesk├┤r ne┼ż sk├┤r, tak┼że je pred sebou ve─ża pr├íce.

Nenechajte si ujs┼ą: AppleHovor├ş sa, ┼że inteligentn├ę okuliare s roz┼í├şrenou realitou m├┤┼żu zah┼Ľ┼ła┼ą schopnosti VR, uv├ídza sa v spr├íve

Related Articles

Back to top button