Nové významy emodži a ako ich získať

Slovník emodži sa chystá vylepšiť 117 ikon s novým dizajnom, ktorý je naplánovaný na vydanie tento rok.

Nová šarža 13. generácie vyvinula úsilie, aby bola inkluzívnejšia pre LGBTQ+, s mužskými nevestami, ženichmi a inými rodovo neutrálnymi doplnkami, ako aj s transgender symbolom a vlajkou.

Aké sú nové emodži?

Nové 117 emodži oslavujú život v akejkoľvek zvláštnosti.

Zdá sa, že dávka 2020 nechce v porovnaní s predchádzajúcimi behmi veľa športovať, ale existuje niekoľko z nich, ktoré vo vás vyvolajú potrebu nájsť si výhovorku, ako ich používať.

Hlavné body

Prehľad najdôležitejších vlastností:

Briti si prídu na svoje – konečne nám urobili čajovú kanvicu! Talianske gesto ruky, ktoré opisujú ako „zovreté prsty“, určite prinesie poriadne využitie. Symbol objatia – táto intímnejšia verzia trápneho starého čísla MSN Messenger objatia vyzerajú ako Morph maznajúci sa so svojim partnerom. Na jednej z platforiem je nová pečať, ktorá vyzerá ako duch džina. Muž v svadobných šatách – jeden z mnohých LGBTQ+ vrátane po predchádzajúcej neveste v smokingovej verzii

Tváre

Vynaložilo sa veľké úsilie na to, aby sme s ľuďmi a tvárami zostali rodovo neutrálni:

rodovo neutrálni Santovi dojčiaci rodičia, vtipné fúzy a okuliare, ktorých obočie vyzerá príšerne ako Jimov otec od American Pie. ninjovia šťastne plačúci smajlík

Zvieratá a hmyz

Zdá sa, že zvieratá v zostave sú väčšinou vyhynuté alebo hmyz.

Medzi nové patria:

mamut dodo ľadový medveď čierna mačka – pretože ten zázvorový, ktorý v súčasnej dobe máme, pravdepodobne potreboval priateľa bizóna bobra muchu švába červa

Jedlo

Jedlo sa pohybuje od bežných položiek, ako sú olivy, až po veľmi špecifické veci, ako je tamale a bublinkový čaj.

bublinkový čaj – pre nezasvätených je bublinkový čaj sladký ľadový mliečny čaj s nebezpečenstvom zadusenia v spodnej časti, ktoré vám buď prasknú v ústach, alebo majú gumovú textúru, keď ich žujete, keď pijete chlieb – vyzerá trochu ako sušienka paprika čučoriedky olivy tamale – tradičné mezoamerické jedlo z súčasného Mexika, vyrobené z mäsa alebo cesta, ktoré je dusené v kukuričnej šupke alebo v banánovom liste.

Divné

Zostava má ešte niekoľko ďalších, vďaka ktorým sa čudujete, ako, kedy alebo prečo by ich niekto potreboval na doplnenie existujúcej rôznej sekcie, ktorá v súčasnosti obsahuje tradičný japonský pár, krištáľovú guľu, trojzubec a Petriho misku.

Nové zvláštnosti sú:

akordeón vojenská prilba pierko pasca na myši priemyselný háčik trojmiestny symbol výťahu zahŕňajúci pohlavie, ako aj samostatný dvojčlenný výťah náhodný smerovník chata chata piest čarovná palička pootvorené okno s prúdi ranný vánok, pretože keď sa skutočne nemôžete obťažovať napísať „ráno“ ruskú bábiku, ideálne na to obdobie, ktoré zúfalo potrebujete v rozhovore vyvolať ruskú bábiku. pár pľúc a srdce – ako v orgáne, nie stránky viacfarebných srdiečok lásky, ktoré už majú niečo, čo vyzerá ako švajčiarsky hrniec na varenie, ale má zrejme symbolizovať fondue

Kedy sú vonku?

Zavádzanie nie je potvrdené, ale Emojipedia očakáva, že bude spustený v auguste pre Android v beta verzii a iOS a macOS v októbri alebo novembri.

Hneď ako budú pripravené, automaticky sa aktualizujú na váš telefón a ďalšie platformy.

Ikony sú vyrobené spoločnosťou Unicode Emoji a sú starostlivo vyberané špeciálnym podvýborom. Tu im môžete poslať svoje nápady na nové emodži, ktoré chcete.