Nové video ukazuje Peek funkciu Microsoft Surface Duo

Nové video ukazuje Peek funkciu Microsoft Surface Duo 1

Telefón spoločnosti Microsoft s dvoma obrazovkami Android, Surface Duo, sa blíži túto sviatočnú sezónu a postupne sa o tom postupne učíme. Prvý emulátor bol prepustený minulý mesiac a teraz môžete v telefóne používať aplikáciu Microsoft Launcher (Preview).

V súčasnosti spoločnosť Microsoft WalksterCat, ktorá vyradila produkt Microsoft, unikla z niekoľkých videí, ktoré predvádzajú funkciu s názvom Peek. Myšlienka je celkom jednoduchá. Ak trochu nadvihnete veko zariadenia, uvidíte rýchly pohľad na množstvo užitočných informácií.

Ďalšie video ukazuje Peek pri prijímaní hovoru. Toto je tiež zaujímavé, pretože zobrazuje animáciu, z ktorej zariadenie prechádza z pohľadu Peek do úplného zobrazenia.

Cieľom je, samozrejme, vyriešiť problém, keď nedokážeme zistiť, kto volá na zariadení, ktoré nemá obrazovku zvonku. Zdá sa, že ak telefón úplne otvoríte, nebude automaticky odpovedať na hovor.

V týchto veciach je tiež vždy zábavné pozrieť si dátumy a hľadať akékoľvek tajné informácie o produkte. Prvé video zobrazuje dátum 18. júna, čo je bežný dátum používaný na obrázkoch produktu Surface, ako je napríklad Surface Studio. Druhá je o niečo zaujímavejšia, pretože je október 2, v ten istý deň, keď spoločnosť Microsoft usporiadala svoje jesenné hardvérové ​​udalosti za posledné dva roky. Hovorí sa v piatok, október 2, čo znamená, že je to určite tento rok; je však nepravdepodobné, že by spoločnosť Microsoft usporiadala udalosť v piatok.