Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nové ThinkBook od spoločnosti Lenovo pre podnikových používateľov s nízkym rozpočtom

Ak začínate malú firmu alebo hľadáte laptop, ktorý si vaši zamestnanci vezmú so sebou, keď odídu, ale nechcete míňať príliš veľa peňazí, spoločnosť Lenovo to vzala. Spoločnosť nedávno prevzala notebook ThinkBook 14 a ThinkBook 15 sú v podstate lacnejšou verziou počítačov ThinkBook.

Pokiaľ ide o špecifikácie a vlastnosti, počínajúc ThinkBook 14, je to laptop, ktorý bude vybavený 14-palcovou obrazovkou. Použije sa tiež rozlíšenie Full HD a bude poháňaný procesorom Intel Core 10. Intel (konfigurovateľný až do i7) alebo procesor AMD Radeon 620. Prichádza tiež so 4 GB pamäte RAM a až 1 TB úložiska SSD alebo 2 TB úložiska HDD. Vyžiadala si tiež 12 hodín výdrže batérie.

Pokiaľ ide o ThinkBook 15, tento laptop bude o niečo väčší s 15-palcovou obrazovkou, zdá sa však, že si zachová svoje rozlíšenie Full HD. Rovnako ako ThinkBook 14ThinkBook 15 je možné nakonfigurovať tak, aby používal procesory Intel Core 10. až i7 alebo AMD Radeon 625. 4 GB RAM a tiež hore 1 TB SSD úložisko alebo 2 TB Úložný priestor na HDD spolu s výdržou 12 hodín batérie

Ako viete, tento prenosný počítač je celkom jednoduchý, ale funkčný. Ako sme povedali, ak potrebujete lacný notebook a prácu zvládnete, stojí za to vyskúšať. Cena za počítač Lenovo ThinkBook 14 bude 649 dolárov, zatiaľ čo počítač Lenovo ThinkBook 15 bude predávať za 679 dolárov, čo bude v predaji tento november.

Publikované v Prečítajte si viac o ,, a.