Nov├ę technick├ę ├║daje spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra vydan├ę s certifik├íciou FCC

Samsung Rusko

Port├íl MySmartPrice Portal mal pr├şstup k ├║dajnej certifik├ícii FCC spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra, kde boli odhalen├ę nov├ę ┼ípecifik├ície hlavn├ęho modelu zna─Źky, napr├şklad procesor Snapdragon 865.

Nov├Ż Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Certifik├ícia FCC Ultra z├şskan├í pred ofici├ílnym d├ítumom vydania je pod─ża webovej str├ínky nov├Żm vlajkov├Żm modelom s├ęrie Samsung Galaxy Pozn├ímka 20, ktor├║ spolo─Źnos┼ą pl├ínuje uvies┼ą na trh v auguste 2020.

Dnes sme dok├ízali zisti┼ą smartf├│n Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra na webovej str├ínke FCC, v ktorej s├║ uveden├ę niektor├ę z jej hlavn├Żch ┼ípecifik├íci├ş.

Pod─ża port├ílu sa pod─ża ├║nikov├ęho dokumentu FCC odvol├íva na modely Samsung SM-N986U a SM-N9861, ktor├ę sa pod─ża port├ílu vz┼ąahuj├║ na nov├Ż Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra, preto┼że sa objavila aj na internetovej str├ínke SIG Bluetooth Certified.

Nov├ę technick├ę ├║daje spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra vydan├ę s certifik├íciou FCC 1 S l├ískav├Żm dovolen├şm: Moja inteligentn├í cena
Nov├ę technick├ę ├║daje spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra vydan├ę s certifik├íciou FCC 2 S l├ískav├Żm dovolen├şm: Moja inteligentn├í cena

Nov├Ż Samsung pod─ża ├║niku fotografi├ş s certifik├ítom FCC Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra sa objav├ş so syst├ęmom Qualcomm Snapdragon 865, zatia─ż nebolo potvrden├ę, ─Źi to bude nov├Ż model 865 Plus.

Certifik├ícia tie┼ż nazna─Źuje, ┼że nov├í vlajkov├í lo─Ć bude podporova┼ą 5G, preto┼że procesor je podporovan├Ż modemom Qualcomm x55M. ├Ünik dokumentov sa t├Żka aj bezdr├┤tov├ęho syst├ęmu nab├şjania.

Nov├ę technick├ę ├║daje spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra vydan├ę s certifik├íciou FCC 3 S l├ískav├Żm dovolen├şm: Moja inteligentn├í cena
Nov├ę technick├ę ├║daje spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra vydan├ę s certifik├íciou FCC 4 S l├ískav├Żm dovolen├şm: Moja inteligentn├í cena

V pr├şpade ├║nikov fotografi├ş FCC sa tie┼ż vz┼ąahuj├║ na S-Pen, ktor├ę sa pravdepodobne objav├ş u Samsungu Galaxy Pozn├ímka 20 Vanilla, str├ínka uv├ídza kryt LED displeja pre Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Plus je tie┼ż certifikovan├í FCC.

Moment├ílne nie s├║ uveden├ę ┼żiadne ┼ípecifik├ície spolo─Źnosti Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 Ultra, ale predpoklad├í sa, ┼że tento termin├íl bude vybaven├Ż obrazovkou AMOLED 6,9 palce s obnovovacou frekvenciou 120 Hz, 12 GB RAM a 256 GB intern├í pam├Ą┼ą alebo viac.

Pokia─ż ide o ─Źas┼ą s fotografiami, nie s├║ zn├íme ┼żiadne podrobnosti. Ned├ívno v┼íak Youtuber Jimmy Is Promo zverejnil ├║dajn├ę ─Źierne sn├şmky typu Note 20 Ultra.

Fotografie zobrazuj├║ fotografie z r├┤znych uhlov zariadenia, s jedn├Żm fotoapar├ítom v strede a ├║zkymi r├ímami vpredu, ako aj s fotografiami, ktor├ę potvrdzuj├║ trojit├║ konfigur├íciu fotoapar├ítu vzadu.

D├ítum vydania tohto zariadenia je st├íle nezn├ímy, ale ─Ćal┼íie spr├ívy nazna─Źuj├║, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung pracuje na zaveden├ş svojej s├ęrie smartphones Samsung Galaxy Pozn├ímka 20 5 August 2020 s va┼í├şm Samsungom Galaxy Fold 2 a Samsung Galaxy Ak chcete vidie┼ą 3,