Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nové senzory, funkcie a aplikácie: možné novinky systému Apple Watch 2020 a watchOS 7

Nové senzory, funkcie a aplikácie: možné novinky systému Apple Watch 2020 a watchOS 7 1

Apple Keď oznamuje nový, vždy prináša na trh inteligentných hodiniek dôležité zmeny Apple Watch alebo aktualizovať zdroje prostredníctvom watchOS. Do roku 2020 však môže pripravovať veľké množstvo zmien svojich výrobkov, ktoré by mohli konkurentov zanechať pozadu.

Zdrojmi informácií uvedených nižšie sú uniknuté kódy z iOS 14, ktoré by prehľadal personál 9to5Mac, ktorý už určil nový snímač pre sériu. 6 určené na meranie hladiny kyslíka v krvi používateľov.

Prvá novinka watchOS 7 bola by to vyššia úroveň prispôsobenia ciferníkov. Okrem väčšej kontroly nad funkciami, ako sú zvýraznené farby a organizácia niektorých prvkov, mohli používatelia konečne zdieľať svoje prispôsobené tváre s priateľmi. Toto odoslanie by mohol vykonať napríklad AirDrop a súbory, ktoré si môže prezerať správca samotného iPhone, pred inštaláciou.

Nové senzory, funkcie a aplikácie: možné novinky systému Apple Watch 2020 a watchOS 7 2

Ďalšou novinkou na tvárach je možnosť použitia albumov zdieľaných s ostatnými ľuďmi na pozeraní. Dovtedy je možné používať iba jednotlivé fotografie alebo skupiny obrázkov z vašich albumov.

Pre tých, ktorí radi praktizujú veľa fyzických aktivít, by bola prítomná aj Infograph Pro, nová ciferník so vstavaným tachymetrom. Táto funkcia je široko používaná v analógových hodinách a slúži napríklad na rýchly výpočet rýchlosti praktizovanej v závode.

Nové senzory, funkcie a aplikácie: možné novinky systému Apple Watch 2020 a watchOS 7 3

Ďalšia skvelá správa, ktorá môže prísť s watchOS 7 je väčšia rodičovská kontrola Apple Watch deti: bolo by možné nastaviť detské hodiny z iPhone matky matky alebo otca bez toho, aby došlo k narušeniu synchronizácie zariadenia dieťaťa s jeho vlastným mobilným telefónom. Nebol by však schopný zmeniť nastavenia zadané staršími, napríklad obmedziť kontakty.

Cieľom funkcie Schooltime by malo byť zabrániť deťom v používaní určitých aplikácií počas vyučovania alebo domáceho štúdia. Ako watchOS 6 prináša nové možnosti v tomto zmysle s App Store pre hodinky, to je dobrý nápad kontrolovať, ktorý softvér a kedy môžu byť použité.

Myslíš si, že je koniec? watchOS 7 spojencom s iOS 14 by mala priniesť aplikácia Sleep, ktorá je zodpovedná za meranie kvality spánku používateľov, okrem toho, že umožňuje vkladanie cieľov odpočinku. Tiež by sa spoliehal na starostlivosť Apple pokiaľ ide o navrhovanie zlepšení pre používateľa, pokiaľ ide o ich nočné návyky.

Nové senzory, funkcie a aplikácie: možné novinky systému Apple Watch 2020 a watchOS 7 4

Nakoniec watchOS 7 by mala priniesť novú architektúru pre vývoj aplikácií pre hodinky Apple. Dobre, dnes vieme, že vo výrobku je už možné spustiť softvér, ktorý nie je prepojený s iPhone, ale stále ide v podstate o rozšírenie aplikácií pre iOS s dodatočným kódom, ktorý sa dá jednoduchšie prispôsobiť gadgetu.

V najbližšej významnej aktualizácii operačného systému by sa to malo zmeniť, čo by vývojárom umožnilo navrhnúť úplné aplikácie pre Windows Apple Watch bez spojenia s iOS. Aký by bol potenciál tejto novinky?

Pamätajte, že spoločnosť Oppo nedávno vydala svoj prvý oficiálny produkt pre inteligentné hodinky, prináša EKG, ktorý je už k dispozícii Apple Watch Dese série 4, Bohužiaľ pre tých, ktorí snívajú o gadgete Apple, podporuje ju iba systém iOS a používateľ systému Android nemôže uskutočniť stabilnú a oficiálnu synchronizáciu s mobilnými telefónmi, ktoré nepochádzajú z gigantu Cupertino.

A vy, čo si myslíte o všetkých týchto správach? Apple Watch séria 6, watchOS 7 a iOS 14 sa môžu prezentovať? Povedzte nám v komentároch!