Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nové procesory AMD Neznámy APU by Mohol byť Xbox Série S / Lockhart APU; silnejší, Než sa Očakávalo

Xbox Série

Xbox Série X bude Microsoft je ďalšia generácia konzoly, ale fámy naznačujú, že v inom, menej výkonný model konzoly, známa s Lockhart kódového oznaˇ cenia, je tiež v rozvoji. Konzola má byť ešte oznámila, ale nedávne zistenie, však, zdá sa, že naznačujú, že práce na systém môže byť pokračovaním.

Skôr, dnes, _rogame objavil nové neznáme AMD APU. Tento APU vybavený ôsmimi jadrami Ryzen CPU taktovaný na 4.0 GHz a 16 GB pamäť zdieľanú medzi RAM a VRAM – 12 GB RAM a 4 GB VRAM. GPU detaily sú neznáme v tejto dobe.

_rogame speculates, že toto by mohol byť buď Xbox Série S / Lockhart APU alebo nová verzia Fireflight APU, ktorý poháňal na Subor Z+ konzoly. Ako Subor tím bol disbanded minulý rok, však to vyzerá pravdepodobnejšie, že to môže byť spoločnosti Microsoft neohlásené konzoly APU.

3DMARK 11 a Čas Spy skóre boli tiež zdieľané, a nie sú obzvlášť pôsobivé, uvádzanie GPU na rovnaké parametre ako GTX 980. Tu je však súkromný Čas Spy skóre pre APU, ktorý je oveľa lepší ako ten prvý, a tam by mohli byť dôvodom pre rozpor medzi skóre.

Je však súkromné čas spy skóre pre nové APU :

Nové APU celkové skóre 7.1K

Rx 5600M + 4800H celkové skóre 5.4K

R9 3900X + OCed GTX 1660 Super 7.3 K

i9 9900K + OCed GTX 1660 Ti 7.5K

Ak je to skutočne Xbox Série S / Lockhart APU, to by silnejší ako predtým veril, ako konzola je povedal, aby bol zacielenia 4 TFLOP. Ako rogame zdôrazňuje, Čas Spy súkromné skóre by mieste GPU v RX 5600 XT území, 7 na 7.9 TFLOP.

Aj na 7.1K celkový čas spy skóre a s SMT na ktoré by ste pri pohľade na 6.5K na 7K GPU skóre, ktoré je RX 5600 XT území, ktoré je 7 na 7.9 TFLOP Navi karty. Myslím, že Xbox Série X je ešte trochu ďalej. To je dôvod, prečo som povedal, Xbox Série S.

Xbox Série X spustí neskôr v tomto roku na celom svete, a akýkoľvek iný model musí byť ešte potvrdené. Budeme vás informovať o tom, akonáhle viac prísť na to, takže zostaňte naladení pre všetky najnovšie správy.

Odoslať