Nové Pixel Buds od spoločnosti Google sú k dispozícii na predobjednávku bez pevného dátumu spustenia

Google nepovedal, kedy sa začnú nové Pixel Buds, ale ak ste už presvedčení, že chcete pár, môžete si práve teraz objednať skutočne bezdrôtové slúchadlá.

B&H Photo teraz prijíma predobjednávky na púčiky Google Pixel v bielej farbe (cez 9to5Google). Ceny sú stanovené na 179,00 dolárov, ale spoločnosť B&H nemá uvedený dátum uvedenia na trh, v ktorom sa uvádza, že pixelové puky „už čoskoro“.

Keď spoločnosť Google oznámila v októbri Pixel Buds, uviedla, že nové klapky na uši sa uvedú na trh na jar 2020. Jaro sa začína približne o mesiac, takže by sme mohli byť blízko k vydaniu, ale spoločnosť Google v poslednom čase nezdieľala žiadne aktualizované informácie o spustení.

Nové púčiky Pixel majú oproti pôvodnému modelu niekoľko vylepšení. Snáď najväčšia je skutočnosť, že sú skutočne bezdrôtové, čo znamená, že sa nemusíte zaoberať drôtom spájajúcim dve ušné klapky a spočívajúcim na krku, ako pôvodné púčiky Pixel.

Adaptívny zvuk je ďalšou novou funkciou druhého génu Pixel Buds. Vďaka tejto funkcii budú slúchadlá prispôsobovať hlasitosť okolitému prostrediu tak, aby ste sa nemuseli sami hrať. Google hovorí, že nové púčiky Pixel môžu mať tiež tesnenie v uchu pre lepší zvuk.