Nové oneskorenia pre Android 10 v systéme Xiaomi Mi A3: chyba koronavírusu? Tu sú podrobnosti

Zlé správy o užívateľov internetu naďalej pretrvávajú Xiaomi Mi A3; väčšina vlastníkov pravdepodobne očakáva vydanie verzie Android 10 obrovský, namiesto toho sme dnes nútení oznámiť opak.

čítať tiež: Majitelia spoločnosti Samsung Galaxy? Zľava až 150 € pre sortiment S10 / Note 10

XIAOMI MI A3: NIČŠIE ANDROID 10

Ako dlho Android 10 sa očakávalo na termináloch MI A3 do konca februára, takže to nebolo a nebude! Podľa najnovších správ sa vydanie aktualizácie výrazne oneskorí a príčinou bude koronavírus. Z dôvodu tohto problému by bolo mnoho kancelárií zatvorených a bol toAndroid One od spoločnosti Xiaomi.

čítať tiež: LG V60 ThinQ 5G: oficiálny v Taliansku od apríla

Android One že očividne nevyužíva výhody prisľúbené používateľom, doteraz však nie sú k dispozícii žiadne určité dátumy vydania; používateľ určite nebude spokojný s touto správou a bude sotva akceptovať, že ešte nemá možnosť aktualizovať smartphone.

Ak dôjde k ďalším zmenám, budeme vás informovať.

XIAOMI MI A3: NIEKTORÉ FUNKCIE

Xiaomi Mi A3Xiaomi Mi A3 je určite kompaktný Evosmart.it

Xiaomi Mi A3 je to smartphone strednej triedy so zaujímavým údajovým listom. Je to zariadenie vybavené SoC Qualcomm Snapdragon 665, za pomoci 4 GB RAM a 64 GB vnútornej pamäte, rozšíriteľná s microSD. zobraziť je to AMOLED panel od 60,8 ″ v rozlíšení HD + (720 x 1560 pixelov).

čítať tiež: Redmi K30 Pro: na displeji nie je žiadna diera! Tu je ukážka

Smartphone je vybavené snímačom odtlačkov prstov pod displejom, ako už bolo vidieť na najnovších stredne veľkých zariadeniach čínskeho výrobcu. Xiaomi Mi A3 sa líši od zvyšku radu Xiaomi vďaka softvér nainštalovaný na palube,

Xiaomi Mi A3Displej je lepší, ako som čakal Evosmart.it

Dokonca aj fotografický sektor Mi A3 by malo byť celkom zaujímavé, používajúc prakticky rovnaké nastavenie trojitého fotoaparátu, aké už bolo vidieť na smartfónoch iných čínskych výrobcov, a 48 MP hlavný senzor,

batérie je to jedno 4030 mAh čo v kombinácii s ľahký softvér nainštalovaný na palube tohto zariadenia, mal by zabezpečiť dobrú autonómiu, umiestnením do rozsahu tých zariadení, ktoré sú vynikajúce z hľadiska spotreby v porovnaní s výkonom.

via: Gizchina