Nov├ę mo┼żnosti opakovania sa uskuto─Ź┼łuj├║ po vyh─żad├ívan├ş okvetn├Żch l├şstkov

Prevzatie a stiahnutie je ve─żmi jednoduch├ę!

Prevzatie a stiahnutie je ve─żmi jednoduch├ę!

O h─żadanie okvetn├Żch l├şstkov a ─Ćal┼í├şch motoroch Huawei a ich d├┤le┼żit├Żch aplik├íci├ích, ktor├ę maj├║ ve─żk├Ż v├Żznam pre kombin├íciu v┼íetk├Żch dostupn├Żch slu┼żieb, ako aj pre v┼íetky nov├ę typy ├║lo┼ż├şsk. Prevzatie a stiahnutie je ve─żmi jednoduch├ę!

Nepretr┼żit├í a be┼żn├í aplik├ícia Huawei sa pravidelne opakuje a je konkurencieschopn├í. Zozn├ímte sa s ─Ćal┼í├şmi inform├íciami, Huawei prich├ídza a testuje s├ęriu nov├Żch nov├şn, ktor├ę sa opakuj├║ pre vyh─żad├ívanie na okvetnom l├şstku 11.0.9.300. V├Ą─Ź┼íina mel├│di├ş pre Petal Go, Newsfeed, optimiza├žoses to recurso de viagens, pesquisa pr├│xima e outras op├ž├Áes.

Recursos mais recentes Petal Search 11.0.9.300

  • Petal Go -H├ídajte, ako v├ím to p├┤jde bokom po boku Petal Go
  • Petal Go – Nov┼íie jogy a diverzifik├ície – ve─żk├ę mno┼żstvo priate─żov, ktor├ş si vybrali Petal Go.
  • Informa─Źn├ę kan├íly – Podporte v┼íetky hlavn├ę udalosti, ktor├ę sa bud├║ t├Żka┼ą desportu a overenia v├Żsledkov z finan─Źnej spr├ívy.
  • Pozn├ímky – personalizujte viac ako jednu konkr├ętnu aplik├íciu, odstr├í┼łte v┼íetky reorganiza─Źn├ę kateg├│rie pozn├ímok.
  • Inform├ície o informa─Źnom kan├íli -Mnoho n├ívrhov, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii, obsahuje nieko─żko organizovan├Żch konzistenci├ş.
  • Viagem – ofici├ílna melhorado u─żah─Źenia a lokaliz├ície va┼íich ob─ż├║ben├Żch hlasov. tamb├ęm h├í novas imagid de cidades, pontos tur├şsticos e destinos populares.
  • Near – Descubra o que est├í a acontecer na sua ├írea com atualiza├ž├Áes sobre eventos locais, festivais e muito mais. Ako si pesquisas de imagens foram aprimoradas com um novo ecr├ú com recomenda├ž├Áes e conte├║do de tend├¬ncia.
  • Agora podem remover ├şcones do ecr├ú inicial da aplica├ž├úo ao tocar e segurar. V├Ą─Ź┼íina pr├şstupov├Żch pr├ív k niektor├Żm oblastiam sa r├Żchlo zr├Żch─żuje a zmier┼łuje.

Vz┼ąah: Chrome 94 pre Android pon├║ka nov├Ż dizajn a nov├ę funkcie

Lan├žamento:

Z├ísahy sa m├┤┼żu opakova┼ą a testova┼ą, pokia─ż ide o z├íver o kronogramoch r├┤znych vari├íci├ş a implement├íci├ş.

Viac inform├íci├ş o stiahnut├ş n├íjdete na okvetnom l├şstku, ktor├Ż neobsahuje ┼żiadne ofici├ílne str├ínky spolo─Źnosti Huawei.

O AndroidGeek ├ę port portal of partilha e divulga├ž├úo ANDROID que chirurgiu como and evolu├ž├úo natural de v├írios projectos de sucesso que atingiram a sua maturidade e justificavam a exist├¬ncia de um port├íl onde toda a informa├ž├úo fosse aglomerada.