Nové mapy okvetných lístkov, ktoré obsahujú veľké množstvo skutočných, …

Nie je možné, že spoločnosť Huawei bude používať a používať rôzne mapy máp, ako napríklad čínske mapy okvetných lístkov alebo alternatívne mapy Google.

Používatelia môžu používať všetky aplikácie AppGallery, majú a majú k dispozícii všetky dostupné limity a limity pre všetky regióny, aplikácie a aplikácie APK.

O Petal Maps apresenta navegação e pesquisa de mapas. Všetky možnosti, ako používať, ako používať, sú aktuálne, bez mapy, s veľkým počtom obľúbených miest a s veľkým počtom konkrétnych prechodov, ako je tomu v skutočnosti.

Huawei prichádza s novou softvérovou aktualizáciou pre Mapy okvetných lístkov, pričom obsahuje mnoho nových a opakovaných melódií a skúseností, ako napríklad mnohé ďalšie.

O que há de novo nesta atualização:

  • Informácie o dopravných prostriedkoch majú tempo v reálnom čase
  • Všetky možnosti pre autocarro, caminhada a bicicleta
  • Povolené množstvo použitia je lokalizované.
  • Môžete si vybrať z našej obľúbenej destinácie.
  • Väčšina ďalších informácií o použitom termíne, ako napríklad jeho maximálna a rýchla absorpcia
  • Všetky dostupné veľkosti sú japonské, japonské a japonské.

A navegação de transporte público está disponibilne na Austrália, Bélgica, Luxemburgo, Canadá, Holanda, Nova Zelândia, Noruega, Finlândia, França, Espanha, Alemanha, Suíça e outros. Enquanto, o modo de plano de rota de bicicleta estará disponibilel na Alemanha, Dinamarca, Espanha, Finlândia, França, Reino Unido, México, Noruega, Nova Zelândia, Polónia e Suécia. Väčšina súčasných implementácií v Portugalsku.

Vzťah: Huawei Nova 9 aby boli k dispozícii dostatočné zásoby

Para quem não sabe, a aplicação Petal Maps foi lançada globalmente com oa smartphones Huawei Mate 40 Series. O Petal Mapy podporované a hromadné idiomy, oznámenia o vozidlách, francúzsky, španielsky, francúzsky, taliansky a mandarínsky rozsah 140 pákov.

Môžu sa líšiť od toho, ako sa rôzne položky líšia, ako sú k dispozícii a ktoré sú k dispozícii, a to na druhej strane. 1.5.0, 300 (001). Väčšina problémov spojených s používaním tohto kanála nemôže implementovať žiadny beta kanál, ktorý však môže mať za následok určité zvýšenie spotreby.