Nové informácie o Čiernom žralokovi 4, antes do seu lançamento

Agora um dia antes do seu lançamento, temos informações sobre duas novas funcionalidades que os utilizadores vaão adorar.

O smartfón na hranie hierČierny žralok 4 será anunciado amanhã, segunda feira dia 23 de março, e irá trazer algumas funcionalidades bastante impressionantes, algumas das quais foram confirmadas pela própriaBlack Shar k. Agora um dia antes do seu lançamento, temos informações sobre duas novas funcionalidades que os utilizadores vaão adorar.

Naše prvotriedne výhody budú mať jednu z najobľúbenejších čínskych skladieb, stanicu Digital Chat Station a ďalšie možnosti na zverejnenie.Čierny žralok 4 Ide o najsilnejší typ signálu s frekvenciou 720 Hz.

O post menciona outras especificações do telefone também. Viac AMOLED Samsung E4 s daňovými údajmi o frekvencii 144 Hz a viac 2, 76 mm de tamanho, para a sua câmara frontal. Čipová sada má široký sortiment Qualcomm Snapdragon 870Batéria s kapacitou 4500mAh, s celkovým výkonom 120 W, s veľkým počtom motorových palíc a s dlhou životnosťou, s horizontálnymi a pozdĺžnymi okrajmi. Samsung Galaxy S10.

Väčšina osobných motorových vozidiel, ktorých výskyt je sprevádzaný mnohými oficiálnymi potvrdeniami. Čierny žralok. Uverejniť CEO spoločnosti Weibo pelo daXiaomiVäčšina sa môže líšiť od toho, čo je uvedené v časti pre prípad, že by ste ju museli stiahnuť alebo prevziať. Podem ver o vídeo abaixo, onde é possível ver os botões em ação.

Súvisiace články: Lenovo Xiaoxin Pro 14 2021 vCom SoCs AMD a Intel. Ide o 28 skladieb

Ao lado do Čierny žralok 4 virá o Čierny žralok 4 Pro sériová výbava čipovej sady vlajková loď da Qualcomm, Snapdragon 888. Batéria má 4500 mAh, podporuje 120 W a podporuje AMOLED. Väčšie množstvo telefónov s operačným systémom Android alebo 11 s operačným systémom Android. Väčšina topografických snímok s veľkým počtom pamäte RAM, 18 GB a viac betónových úložísk, ich súčasné súbežné používanie. Červená mágia 6 Pro eTelefón ASUS ROG 5 UltimateKombinovaná s 18 GB pamäte RAM.

Žiadna odchýlka snímača, hlavný senzorový rozdiel pre 108 -megapixelový snímač, štandardný štandardný snímač 48 megapixelov.