Nov├ę ikony, vylep┼íenia Boomerang a kol├í┼że pr├şbehov – to je nie─Źo nov├ę …

Instagram Ke─Ć odovzd├ívame na┼íe fotografie a zdie─żame ich na webe, st├íle je kr├í─żovnou. Zatia─ż ─Źo sa aplik├ícia neust├íle aktualizuje o nov├ę funkcie vo filtri a niektor├ę podrobnosti, najv├Ą─Ź┼íia spr├íva e┼íte mus├ş pr├şs┼ąa dnes sme ich niektor├ę po─Źuli.

Jane Manchung Wong, sl├ívna v├Żvoj├írka, Presk├║mal som k├│d Instagram v syst├ęme Android, po objaven├ş nov├Żch vec├ş, ktor├ę sa pripravuj├║ na bud├║cnos┼ą. Niektor├ę z nich m├┤┼żu pr├şs┼ą r├┤znymi sp├┤sobmi (nie definit├şvne), ale inform├ície n├ím poskytuj├║ zauj├şmav├Ż poh─żad na zlep┼íenie, ktor├ę t├şm rob├ş. Instagram Chcete prispie┼ą k aplik├ícii.

Boomerang a opravy Instagram hist├│rie

Prv├Ż spom├şnan├Ż v├Żvoj s├║vis├ş s Nov├í ikona vo funk─Źnom texte. Instagram hist├│rie, Konkr├ętne s├║ vybrat├ę na obnovenie nasleduj├║ce.

  • pr├şstup
  • dizajn
  • Hudba
  • stopmotion
  • Zuperzoom

Instagram        dizajn

Hlavn├Żm protagonistom je Layout, funkcia, ktor├í n├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą priame kol├í┼że Instagram, V s├║─Źasnosti existuje aplik├ícia s n├ízvom Rozlo┼żenie Instagram, s trochu datovan├Żm a nepopul├írnym dizajnom. Spolo─Źnos┼ą m├í v ├║mysle integrova┼ą tieto funkcie do samotn├ęho pr├şbehu., bez potreby in┼ítal├ície externej aplik├ície. Na opa─Źnej strane, Instagram chcete zv├Ż┼íi┼ą Boomerang z Instagram s r├┤znymi re┼żimami, v─Ćaka ktor├Żm bude v├Żsledn├Ż klip vyzera┼ą inak.

komentáre

─Äal┼íou novinkou, ktor├í pr├şde, pod─ża v├Żvoj├íra, je mo┼żnos┼ą. zdie─ża┼ą koment├íre, Implement├ícia zah┼Ľ┼ła pridanie tla─Źidla ÔÇ×zdie─ża┼ąÔÇť ved─ża ka┼żd├ęho koment├íra, hne─Ć ved─ża tla─Źidla na odpove─Ć ÔÇś. Po kliknut├ş na mo┼żnos┼ą zdie─żania Tento koment├ír m├┤┼żeme posla┼ą priamou spr├ívou,

Probl├ęm tu nekon─Ź├ş a tie┼ż n├ím to hovoria. filter upozornen├ş, aby ste ju mohli prisp├┤sobi┼ą chuti. Konkr├ętne sa m├┤┼żeme napr├şklad rozhodn├║┼ą, ┼że dostaneme v┼íetky ozn├ímenia od niekoho, iba koment├íre, hodnotenia, spr├ívy, at─Ć.

Nakoniec n├ím to v├Żvoj├ír povedal Instagram V ─Źasti zabezpe─Źenia aplik├ície implementujem mo┼żnos┼ą ÔÇ×aplik├ícia a webov├í str├ínkaÔÇť. To n├ím umo┼żn├ş Pozrite si aplik├ície a webov├ę str├ínky, ktor├ę maj├║ pr├şstup k n├í┼ímu ├║─Źtu Instagram, V s├║─Źasnosti nie je zn├ímy odhadovan├Ż d├ítum pr├şchodu tohto v├Żvoja.

Tra┼ą | Wongmjane.com

Zdie─żajte nov├ę ikony, vylep┼íenia Boomerang a kol├í┼że pr├şbehov – to je nie─Źo nov├ę Instagram