Nov├ę Facebook Aplik├ícia Zobrazenia v├ím zaplat├ş za prieskumy

Facebook m├í hist├│riu zhroma┼ż─Ćovania horsk├Żch ├║dajov o pou┼ż├şvate─żoch a rob├ş ich dos┼ą hrozn├║ pr├ícu na ich ochrane. Ak z nejak├ęho d├┤vodu ste pohodln├ę d├íva┼ą Facebook E┼íte viac ├║dajov v├ím pom├┤┼że nov├í aplik├ícia. Facebook N├ízory je aplik├ícia prieskumu, ktor├í ude─żuje body za ├║─Źas┼ą. Ke─Ć z├şskate dostatok bodov, Facebook v├ím d├í p├Ą┼ą dol├írov.

Pou┼żit Facebook Koment├íre, mus├şte zada┼ą inform├ície, ako s├║ va┼íe meno, e-mailov├í adresa, krajina narodenia, d├ítum narodenia a pohlavie. Aplik├ícia ho m├┤┼że vytiahnu┼ą z va┼íej Facebook ├║─Źet, ktor├Ż je moment├ílne jedin├Żm podporovan├Żm sp├┤sobom prihl├ísenia. Potom budete pozvan├ş na ÔÇ×programyÔÇť, ─Źo s├║ prieskumy, ktor├ę ude─żuj├║ ur─Źit├Ż po─Źet bodov. Dosiahnite 1000 bodov a Facebook po┼íle ti $5 cez PayPal. Facebook hovor├ş, ┼że o va┼íe ├║daje (v re├ílnom ─Źase) bude opatrn├Ż a ┼że ich nebud├║ pred├íva┼ą tret├şm stran├ím. Koment├íre sl├║┼żia iba na zlep┼íenie Facebook v├Żrobky, ktor├ę Instagram WhatsApp taky Facebook Samotn├Ż.

Koment├íre sa st├íle roz┼íiruj├║, tak┼że nevieme, ako ─żahko sa d├í dosiahnu┼ą 1 000 bodov. Jedna zo sn├şmok zobrazuje 15-min├║tov├Ż prieskum (s 83 ot├ízkami) 1, 000 bodov, ale to m├┤┼że by┼ą od─żahl├ę pre v┼íetko, ─Źo vieme. Facebook nie je jedinou v├Żznamnou spolo─Źnos┼ąou, ktor├í odme┼łuje pou┼ż├şvate─żov za uskuto─Ź┼łovanie prieskumov – spolo─Źnos┼ą Google m├í popul├írnu aplik├íciu Opinion Rewards, ale spolo─Źnos┼ą Google je lep┼í├şm mana┼ż├ęrom na┼íich ├║dajov ako Facebook, Ak to naozaj chcete Facebook hotovos┼ą a live v USA, m├┤┼żete si nain┼ítalova┼ą aplik├íciu ni┼ż┼íie.

Facebook    komentáre

Facebook    komentáre

Sk├║ste postupova┼ą