Nové centrum Pokémon dorazí do centra Londýna

Džbány na plochu Vaše miesto pre videohry, filmy a seriály Vaše miesto pre videohry, filmy a seriály – tu nájdete všetko, čo súvisí s PlayStation, Xbox, Nintendo, PC a všetok obsah filmov, seriálov a anime

Pokémon Je to jedna z najznámejších značiek v zábavnom priemysle medzi používateľmi všetkých vekových skupín. Existujú nielen videohry, anime je tiež veľmi populárny vo svojej dlhej histórii (stále vo vzduchu). Jeho prvá živá akcia „Detective Pikachu“ je najsledovanejším filmom z histórie videohier; Merchandising pije najdôležitejšie obchody na svete a dokonca aj tí, ktorí sú za to zodpovední, si dali špeciálne obchody s názvom «Pokemon centrum«, Hlavne v Japonsku.

Aj keď na Západe sú ďalšie zariadenia, ako napríklad tá, ktorú sme New York vo svetovom obchode NintendoOznámenie o novom otvorení je v tomto prípade prekvapujúce Londýn, Okrem toho sa toto oznámenie zhoduje s blížiacou sa premiérou filmu «Meč a štít Pokémon«, Dve dodávky novej generácie v Galar, región založený na geografii samotného Spojeného kráľovstva. Bude mať rozhodnutie otvoriť podnik v akomkoľvek type vzťahu Londýn S touto zvedavosťou?

Nové centrum Pokémon dorazí do centra Londýna 1

Pokémon Meč a štít by boli naj nenávidenejšou hrou na E3 2019

E3 2019 nám dalo veľa zaujímavých oznámení v tomto odvetví a mnohé publikácie relevantnosti a záujmu mali očakávané chvíle slávy. Nájdeme však aj občasný negatívny bod …

Pri tomto type inštalácie nájdeme nielen značkové videohry, ale aj desiatky reklamných predmetov, ktoré potešia najmenšie (a najväčšie) domu.

Nové centrum Pokémon dorazí v centre Londýna, David Cruz García