Nové Bluetooth slúchadlá Amazfit budú mať JBL zvuk

bezdrôtové slúchadlá

Počas veľtrhu CES 2020 v Spojených štátoch zorganizuje Huami Amazfit globálnu konferenciu nových produktov 8 januára so sloganom „Soltár limitov“. Spoločnosť zverejnila plagát na Weibo zobrazujúci odpočítavanie do udalosti. Okrem toho sa ukázalo aj to Nové Bluetooth slúchadlá Amazfit budú mať JBL zvuk.

Na plagáte, ktorý bol zverejnený na Weibo, môžete vidieť a výrazné logo značky JBL. Vďaka tomu môžeme pokojne povedať, že Huami Amazfit a JBL budú spolupracovať na uvedení nových slúchadiel Xiaomi Huami Amazfit TWS.

Všetko o slúchadlách Amazfit so zvukom JBL

amazfit 2020

Slúchadlá Bluetooth prídu s monitorom srdcového tepu. Z tohto dôvodu sú Xiaomi Huami Amazfit TWS ako stvorené pre ľudí, ktorí športujú a dbajú o svoju fyzickú kondíciu. S týmito slúchadlami vo vašom vlastníctve budete nielen počúvať hudbu, ale zároveň môžete ovládať svoj pulz.

Nikomu nie je tajomstvom, že kvalita zvuku je prvým aspektom, ktorý používatelia berú do úvahy pred kúpou bezdrôtových slúchadiel. V prípade Amazfit TWS budete môcť byť svedkami a špičkový zvukový výstup vďaka technológii poskytovanej spoločnosťou JBL. S prihliadnutím na to, čo bolo odhalené na plagáte, všetko nasvedčuje tomu, že tieto nové slúchadlá budú implementovať hardvér vyvinutý JBL a vyberú si kvalitu zvuku, ktorá charakterizuje túto populárnu značku.

slúchadlá amazfit

JBL je globálna spoločnosť s dobrou pozíciou v odvetví reproduktorov. Aliancia medzi Amazfit a JBL bezpochyby zabezpečí takú úroveň kvality zvuku, akú mnohí očakávali. Vďaka vynikajúcej kvalite zvuku a extra funkciám by Xiaomi Amazfit Huami TWS mohol byť na trhu veľkým úspechom.

Nech je to ako chce, budeme musieť počkajte na oficiálne oznámenie od spoločnosti, aby ste s istotou vedeli, aké budú ostatné charakteristiky ktoré tieto slúchadlá budú mať. Budeme vás však pozorne informovať o akýchkoľvek novinkách v tejto súvislosti.

Zdroj | Xiaomi dnes