Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nové Apple Watch Funkciu by Mohli Zahŕňať Kyslíka v Krvi, Detekcia, Podľa Unikli iOS 14 Útržok Kódu

Nové Apple Watch Funkciu by Mohli Zahŕňať Kyslíka v Krvi, Detekcia, Podľa Unikli iOS 14 Útržok Kódu

Na Apple Watch mohli by získať schopnosť detekovať hladiny kyslíka v krvi po prvýkrát, po 9to5Mac sa dozvedel, podľa uniknutého iOS 14 útržok kódu. Podľa ďalších informácií, hladiny kyslíka v krvi, ktoré sú medzi 95 a 100 percent sú považované za zdravé, zatiaľ čo nič menej ako 80 percent môže mať za následok zhoršené srdca a mozgové funkcie.

Je to v Súčasnosti Nepotvrdené ak Nový Kyslíka v Krvi, Detekcia Funkcia Bude Vyžadovať Novšie Hardvéru

Bohužiaľ, keď unikli iOS 14 kód ukazuje, že nová funkcia môže byť príchod, to nie je potvrdená, ak starší hardvér bude podporovať. Že môže znamenať, že ak budeme mať šťastie, modely ako Apple Watch Séria 4V sérii 5 a staršej generácie budú mať podporu. Ak nie, potom užívateľov, ktorí chcú využiť túto funkciu bude musieť počkať na nadchádzajúce Apple Watch Séria 6, ktoré je údajne kvôli koncom tohto roka a že bude míňať viac peňazí na skúsenosti najnovšie a najlepšie rysy.

Ako o to, ako môže okrem práce, Apple Watch mohli poslať vysokou prioritou upozornenie pre užívateľa pri hladiny kyslíka v krvi sú nižšie ako normálnu úroveň. Dúfajme, že používatelia budú môcť aktivovať upozornenia na základe ich preferencií úrovni. Napríklad, keď hladiny kyslíka v krvi kvapka na 90 percent, Apple Watch môže poslať oznámenie, upozornenie užívateľa na prvom mieste.

To vám pomôže upozorní užívateľa, že jeho alebo jej hladiny kyslíka v krvi začali klesať, a ak je to možné, mali by vyhľadať lekársku pomoc. Je vysoko pravdepodobné, že kyslíka v krvi úroveň detekcie funkciu bude dojazdu s vydaním watchOS 7 neskôr v tomto roku. Či to tak bude k dispozícii pre všetky alebo niektoré Apple Watch modely, nájdeme v budúcnosti.

Tu je niekoľko viac Apple Watch pokrytie.

Zdroj: 9to5Mac

Odoslať