Skôr bolo hlásené, že nadchádzajúce iPhone 12 príde s novým krátke vzdialenosti, super-rýchle Wi-Fi technológia nazýva 802.11 ay, ktorý sa v súčasnosti pripravujú, ale bude pravdepodobne ratifikovať do konca roka 2020. Pretože technológia má isté obmedzenia, a ani nemôže preniknúť stien, použite bude pravdepodobne obmedzené na interiéri, a podľa Macworld, to by mohlo byť použitý pre hovorí, AR Okuliare.
IPhone S 802.11 ay Môže nadviazať Priamy Kontakt S Ďalšími Zariadeniami, Podporujúcimi Rovnaký Štandard
Apple nie je zvyčajne ten, prijímať nové štandardy pred dozrievajú. 802.11 ay je v podstate druhá verzia WiGig štandardu, ktorý bol vytvorený o desať rokov pred tým, Bezdrôtová sieť Gigabit Aliancie, ktoré Apple je tiež súčasťou. Bude používať 60GHz rozsah frekvencie a jeden prúd môže dodať pásma až 44 gigabits za sekundu. Štyri prúdy môžu byť lepené spolu v kombinácii 176 gigabits za sekundu, čo je takmer tak rýchlo, ako HDMI 2.1 výstup pre jeden prúd. V porovnaní s Wi-Fi, ktoré ľudia používajú, to bude výrazné zlepšenie.
Avšak, pretože 802.11 ay je nemožnosť vniknúť do steny, to naozaj nemôže nahradiť v súčasnosti používa Wi-Fi 6 štandard a preto to je veril, že to môže byť používané na umožnia oveľa rýchlejšie, AirDrop, alebo pre nadchádzajúce AR Okuliare. Od 802.11 ay ponúka primerane vysokú šírku pásma a nízkou latenciou, môžete ho použiť na odosielanie údajov na displeje s vysokým rozlíšením a vysokou obnovovaciu frekvenciu.
Ak spracovania hovorí, headsety sa deje na iPhone, high-speed, low-latency pripojenie, ako to, čo 802.11 ay poskytuje bude absolútne nevyhnutné. Práve teraz, WiGig sa používa na Vive VR headset je adaptér bezdrôtovej siete, ale nie v mnohých ďalších produktov.
Podľa väčšiny správy, Apple”s AR Okuliare nie sú očakáva, aby sa konali až do roku 2023, ale iPhone 12 mohla prísť s 802.11 ay tak, že Cupertino obrie je schopné maximalizovať predaj neskôr, na ktorej nebolo možné, ak staršie zariadenia nie sú kompatibilné s jeho headset.
Tu je niekoľko viac AR Okuliare pokrytie, ktoré chcete skontrolovať.
Zdroj: Macworld
Zdieľať Tweet Odoslať