Nov├í verzia TomTom AmiGo vylep┼íuje svoje funkcie v syst├ęme Android …

St├íle nepou┼ż├şvate AmiGo, navig├ítor GPS TomTom pre Android? S najnov┼íou verziou aplik├ície tr├║fate si to vysk├║┼ía┼ą.

Roztriedi┼ą jeden z hlavn├Żch probl├ęmov s kompatibilitou prehliada─Źa AmiGo so syst├ęmom Android Auto bol ├║spe┼ín├Ż. Povieme v├ím v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą!

─îo je nov├ę v najnov┼íej aktualiz├ícii TomTom AmiGo na Android Auto?

Doposia─ż mali prehliada─Źe tret├şch str├ín (t. J. V┼íetky okrem Google Maps a Waze) ur─Źit├ę obmedzenia v syst├ęme Android Auto.

Napr├şklad mapu nebolo mo┼żn├ę zv├Ą─Ź┼íi┼ą ani pos├║va┼ą po obrazovke. Vpred ste videli iba cestu vpred, ako v automobilov├Żch navig├ítoroch, ktor├ę nie s├║ ur─Źen├ę na to, aby boli citliv├ę na dotyk.

A teda aj verzia 8.170.0 Spolo─Źnos┼ą TomTom AmiGo vydala potrebn├ę ├║pravy, ktor├ę ju maj├║ opravi┼ą. Bytie kompatibiln├Ż s kni┼żnicou Google 1.1, ktor├í umo┼ż┼łuje v├Ą─Ź┼íiu vo─żnos┼ą pre GPS tret├şch str├ín, sa to podarilo vyrie┼íi┼ą.

Ke─Ć┼że t├íto aktualiz├ícia vy┼íla minul├Ż pondelok, teraz m├┤┼żete pribl├ş┼żi┼ą a pozrie┼ą sa na ─żubovo─żn├Ż bod na mape ako chce┼í.

TomTom AmiGO - GPS navigácia

Nov├í aktualiz├ícia navig├ítora TomTom AmiGo v├ím umo┼ż┼łuje pribli┼żova┼ą a pos├║va┼ą mapu v syst├ęme Android Auto

V─Ćaka tomu je a ide├ílna alternat├şva k nat├şvnym prehliada─Źom Google v novom jazdnom re┼żime Google Assistant, ktor├Ż pri┼íiel nahradi┼ą Android Auto.

Samozrejme, st├íle existuje dlh├í cesta (a nikdy lep┼íie povedan├ę) pre prehliada─Źe tret├şch str├ín, ako je AmiGo, aby umo┼żnili pou┼ż├şvanie 3D satelitn├ęho zobrazenia a zah┼Ľ┼łali to─żko funkci├ş ako Mapy Google. A my tu budeme, aby sme v├ís informovali, ke─Ć sa to stane!