Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nová verzia konzoly PlayStation VR na konci roku 2020?

Nová verzia konzoly PlayStation VR na konci roku 2020? 1

Nov├í gener├ícia konzol prich├ídza ve─żmi r├Żchlo po uveden├ş nov├ęho konzoly Xbox a PS5 na konci roka 2020. Virtu├ílna realita by sa v┼íak v roku 2020 mohla zmeni┼ą, ke─Ć pr├şdu nov├ę n├íhlavn├ę s├║pravy vr├ítane novej verzie konzoly PlayStation VR. To je v ka┼żdom pr├şpade to, ─Źo hovor├ş v├Żvoj├ír ┼ít├║dia, ktor├ę sa zd├í by┼ą dobre informovan├ę o ─Ćal┼í├şch pl├ínoch slu┼żby PlayStation.

Nová verzia PSVR v roku 2020?

PlayStation VR 2 bezdr├┤tov├Ż

Presse-citron.net

Tak┼że v rozhovore pre VR Focus minul├Ż t├Ż┼żde┼ł v├Żvoj├ír zo ┼ít├║dia Immersive VR Education Ltd poskytol niektor├ę zauj├şmav├ę inform├ície o pl├ínoch spolo─Źnosti Sony pre svoj PlayStation VR. Pod─ża ─Źlena ateli├ęru by nov├í verzia prilby mohla pr├şs┼ą pred koncom roka 2020.

V roku 2020 spolo─Źnos┼ą Sony uvedie na trh konzolu PlayStation 5 a nov├║ verziu n├íhlavnej s├║pravy PlayStation VR (PSVR), ktor├í ─Ćalej roz┼í├şri z├íklad┼łu ┼ípi─Źkov├Żch pou┼ż├şvate─żov VR. Spolo─Źnos┼ą pl├ínuje podporu tohto zariadenia pomocou s├║─Źasnej s├║pravy demon┼ítra─Źn├ęho softv├ęru.

─îo znamen├í doty─Źn├í osoba v novej verzii n├íhlavnej s├║pravy PlayStation VR? Vz┼ąahuje sa t├íto smernica na nov├║ verziu s├║─Źasnej PSVR? K dispoz├şcii od okt├│bra 2016 a ktor├í u┼ż m├í nov├║ verziu. Kde odkazuje na ─Ćal┼íiu verziu PSVR? ─îo by sa zdalo ove─ża prekvapivej┼íie, preto┼że nevid├şme spolo─Źnos┼ą Sony, ktor├í v tom istom roku uviedla na trh nov├║ konzolu (ktorej cena bude pravdepodobne okolo 500) a nov├║ n├íhlavn├║ s├║pravu VR (ktorej cena bude tie┼ż pribli┼żne 400 – 500) ).

Toto vyhl├ísenie nie je v ┼żiadnom pr├şpade trivi├ílne. Pripom├şname, ┼że Immersive VR Education Ltd je ┼ít├║dio, ktor├ę pracuje na nieko─żk├Żch VR hr├ích, z ktor├Żch najzn├ímej┼íie s├║ Titanic VR a Apollo11 ÔÇőÔÇőVR. Dva tituly, ktor├ę boli vydan├ę aj na PS4 a s├║ kompatibiln├ę s PlayStation VR. ┼át├║dio sa preto jav├ş ako dobre zn├íme projekty a potenci├íl poch├ídza z novej verzie n├íhlavnej s├║pravy alebo z PlayStation VR 2 next-gen. Doteraz bude potrebn├í trpezlivos┼ą, ale v ka┼żdom pr├şpade spolo─Źnos┼ą Sony u┼ż mnoho mesiacov pracuje na novej verzii svojich sl├║chadiel, ktor├í je pod─ża mnoh├Żch dostupn├Żch patentov ove─ża efekt├şvnej┼íia.