Nová správa navrhuje Apple iPad Pro a iPhone SE dorazia do prvej polovice roku 2020

Nová správa navrhuje Apple iPad Pro a iPhone SE dorazia do prvej polovice roku 2020 1

Povesti obklopujúce ďalšie Apple iPad Pro a nástupca iPhonu SE pokračujú vo vírení.

Len niekoľko dní potom, čo Mark Gurman spoločnosti Bloomberg oznámil, že ďalší iPad Pro by sa pravdepodobne objavil v prvej polovici roku 2020 s novým systémom 3D senzorov, správa spoločnosti MacRumours podporuje časový rámec pomocou výskumnej správy TF International Securities analytika citácie Ming-Chi Kuo. ,

Spoločnosť Kuo tvrdí, že modely iPad Pro budú používať svoje zadné kamery na 3D snímanie a Apple Očakáva sa, že bude používať systém času letu.

Kamera ToF používa infračervené svetlo na určenie informácií o hĺbke. Senzor vysiela svetelný signál, ktorý zasiahne subjekt a vráti sa k senzoru. Čas potrebný na odrazenie sa potom meria a poskytuje možnosti mapovania hĺbky – užitočné pre funkcie AR.

V tej istej výskumnej poznámke si Kuo tiež nárokoval iPhone SE 2 by mala prísť aj v prvej polovici roku 2020, ako už bolo povedané pred koncom prvého štvrťroka.

Povedal, že zariadenie bude mať podobné funkcie ako iPhone 8 ale bude mať menšie 4,7-inch displej a rýchlejší procesor A13 – rovnaký čip ako v modeloch iPhone 11 a 11 Pro.

Očakáva sa identifikácia dotykom, spolu s 3 GB pamäte RAM a Kuo predpovedá, že sa zariadenie začne pohybovať okolo 399 dolárov so 64 GB úložného priestoru. Podľa spoločnosti Kuo, iPhone SE 2 budú dostupné v farebných variantoch Space Gray, Silver a Red.

V našej samostatnej funkcii si môžete prečítať všetko o ďalších povestiach iPad Pro a máme tiež zaokrúhlené všetko potrebné pre iPhone SE 2 tiež.