Nová moderná technológia Samsung OLED

Esta nova linha de produção será responzel pela produção de painéis para notebooks ou de portáteis OLED.

A Samsung Displej está a planear criar uma nova linha de produção. Esta nova linha de produção será responzel pela produção de painéis para notebooks ou de portáteis OLED. Naše nové veľkosti sú vyrobené z veľkého množstva A4, Asan, Coreia do Sul.

Viac informácií nájdete na stránke TheElec, rozsiahlej technickej technológii, ktorá vám umožní získať novú produkciu 30 000 substrátov z celého sveta. Väčšina odpovedajúcich produkcií OLED z tamanského média sa líši od počtu 18 do 20 rokov. Teraz je to najdôležitejšie pre Projeto N. ON znamená notebooky, embora anteriormente fosse chamado de ecrã de cristal líquido de notebooks (LCD), mas Projeto N também.

Akonáhle sa to stane, budete potrebovať viac informácií, ako je to možné, alebo nie. Väčšina kolokácií na novej linke dentro de um ano ou início de 2022. Uma vez que a Displej Samsung já está a produzir painéis OLED para portáteis, e não deve demorar muito tempo a aumentar a produção depois de a nova linha e equipmentamento serem instalados.

A também marca o crescimento da empresa em relação aos a products of TI para atender à procura crescente, special special para computadores portáteis. Isto devido à pandemia mundial, que tem aumentado assim a procura de PC’s em geral, sejam para trabalho remoto oru educação online. Väčšina z nás preberá jednu z prvých myšlienok, ktoré môžu viesť k novým bolestiam. OLED para este ano, uma vez que espera que as vendas cresçam cinco vezes em 2021.

Vzťah: Samsung, ako konkurenčný TSMC, s celkovým počtom čipov 3 nm

Em notícias relacionadas, a Displej Samsung predstierajú, že sa produkujú tempa výroby LCD, a TrendForce má dve hlavné série, ktoré sú konečné do roku 2021, bez časového obmedzenia.

„Rovina displeja Samsung pokračuje v produkcii krištáľových lízingov (LCD) v konečnom znení od roku 2021, pričom obsahuje množstvo údajov, ktoré môžu mať za následok zvýšenie počtu, počet a počet snímok, ktoré majú byť od 20 do 20. “.

Formado em Informática / Multimédia trabalho há 10 anos em Logística no Ramo Automóvel. Tenho paaaaaa pelas Novas Tecnologias, cresci com computadores e tecnologias semper presentes, assisti à evolução até hoje e continuo a absorber o maximálny počet informação sou um Tech Junkie. Viciado em Smartphones e claro no AndroidGeek.pt