Nov├í Magic Keyboard pre iPad Pro je teraz k dispoz├şcii v predstihu

Apple Nov├Ż iPad Pro vy┼íiel minul├Ż mesiac s novou kl├ívesnicou Magic Keyboard pre toto zariadenie. V tom ─Źase spolo─Źnos┼ą uviedla, ┼że nov├í m├ígia kl├ívesnica bude k dispoz├şcii v m├íji.

Nov├í kl├ívesnica sa v┼íak teraz poskytuje pred o─Źak├ívan├Żm ─Źasom. Apple Dnes je Magic Keyboard k dispoz├şcii na objedn├ívku, dod├ívky sa za─Źn├║ bud├║ci t├Ż┼żde┼ł.

Pre t├Żch, ktor├ş to nevedia, nie je nov├í Magic Keyboard v├┤bec lacn├í. Konektor stoj├ş 299 dol├írov pre iPad Pro 11-palcov├Ż a 349 dol├írov pre iPad Pro 12.9 Palce, mimochodom, to je len o 50 dol├írov menej ako nov├Ż iPhone SE.

Apple obsahuje nov├║ kl├ívesnicu Magic S, vstavan├║ trackpad, ktor├í je novou k─ż├║─Źovou funkciou kl├ívesnice. S iPadOSom teraz integrovan├Żm do trackpadov bude tento nov├Ż trackpad u┼żito─Źn├Ż na Magic Keyboard.

Na kl├ívesnici je tie┼ż skuto─Źne skvel├Ż pl├ívaj├║ci dizajn. ÔÇ×Magick├í kl├ívesnica je magneticky pripojen├í k iPad Pro, v─Ćaka ─Źomu sa kr├ísna multidotykov├í obrazovka zobrazuje na obrazovke v dizajne s pl├ívaj├║cou hranou a umo┼ż┼łuje plynul├ę nastavenie uhla pozorovania 130 stup┼łov,ÔÇť hovor├ş. Apple, M├┤┼żete to vidie┼ą v pr├íci ni┼ż┼íie:

Kl├ívesnica v plnej ve─żkosti obsahuje podsvieten├ę kl├ívesy a no┼żnicov├Ż mechanizmus s posuvn├Żm tla─Źidlom 1 Mm.

Jeden si m├┤┼żete objedna┼ą tu.

U─Źite─ż s iPad Pro, magick├í kl├ívesnica