Nova Launcher Prime na predaj iba za $1 – lacnej┼íie v niektor├Żch krajin├ích

Nova Launcher je n├íhradn├í odpa─żovacia jednotka drop-in pre t├Żch, ktor├ş nie s├║ spokojn├ş so softv├ęrom konkr├ętneho telef├│nu. Jeho mo┼żnosti a prisp├┤sobenia pokr├Żvaj├║ ┼ík├ílu od popul├íci├ş po odpadky a v┼íetko medzi t├Żm, ─Źo je nevyhnutnou s├║─Źas┼ąou z├íkladnej s├║pravy pre Android nad┼íencov. A ak ste nov├Żm transplant├ítom programu, ktor├Ż sa te┼í├ş z na┼íich zelen┼í├şch pasienkov, Nova Launcher Prime je teraz v predaji za pouh├Żch $1 tu v ┼ít├ítoch a lacnej┼íie v in├Żch krajin├ích.

Ke─Ć nem├íte ┼íancu, nie ste obozn├ímen├ş s t├Żm, ─Źo znamen├í ÔÇ×starterÔÇť, je to n├ízov softv├ęru, ktor├Ż ovl├ída va┼íu plochu a z├ísuvku aplik├íci├ş v syst├ęme Android. Na rozdiel od niektor├Żch in├Żch platforiem, takmer v┼íetky zariadenia s Androidom tam m├┤┼żu nahradi┼ą toto rozhranie nie─Ź├şm in├Żm a Nova je u┼ż nieko─żko rokov jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch spusten├ş tre┼ąou stranou. T├íto verzia ÔÇ×PrimeÔÇť odblokuje ─Ćal┼íie funkcie, ako napr├şklad podporu gest, nepre─Ź├ştan├ę ├║─Źty, skrytie aplik├íci├ş a ─Ćal┼íie efekty pos├║vania.

Nova Launcher Prime na predaj iba za $1 - lacnej┼íie v niektor├Żch krajin├ích 1

Kampa┼ł bude prebieha┼ą nasleduj├║cich sedem dn├ş, tak┼że mus├şte ma┼ą ─Źas na rozhodnutie o $1 vyzer├í pr├şli┼í strm├Ż. Predaj bol stanoven├Ż na ÔÇ×najni┼ż┼íiu mo┼żn├║ cenu vo va┼íom konkr├ętnom regi├│neÔÇť, ktor├í vyjde na $1 tu v USA a potenci├ílne ove─ża ni┼ż┼íie v in├Żch krajin├ích.

Ak u┼ż nejak├Ż ─Źas pou┼ż├şvate bezplatn├Ż sp├║┼í┼ąa─Ź Nova, zv├í┼żte stiahnutie aplik├ície Prime. M├┤┼żete sa pozrie┼ą na ─Ćal┼íie funkcie, ktor├ę v├ím unikli, a prispie┼ą k v├Żvoju bud├║cich verzi├ş.

Nova Launcher Prime

Nova Launcher Prime

Sk├║ste postupova┼ą