Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nov├í korz├írska hra Tonyho Hawka sa m├┤┼że vyda┼ą v roku 2020

Nov├í korz├írska hra Tonyho Hawka sa m├┤┼że vyda┼ą v roku 2020 1

Tony Hawk's Pro Skater je ikonick├í skateboardov├í hern├í s├ęria, ktor├í sa u┼ż mnoho rokov nen├íjde v centre pozornosti. Okrem sprievodn├ęho mobiln├ęho vydania v roku 2018 bola poslednou spl├ítkou vo fran┼í├şze v roku 2015 spolo─Źnos┼ą Pro Skater 5, Aj ke─Ć vydavate─ż Activision v poslednom ─Źase neodhalil ┼żiadne inform├ície o hr├ích, je mo┼żn├ę, ┼że v hre bude nov├í hra Tony Hawk Pro Proater.

Prichádzajúca nová hra Tony Hawk Pro Skater!

Udr┼żiavanie n├ídej├ş na n├şzkej ├║rovni po dlhej a dlhej rade priepastn├Żch hier od jazdy Tonyho Hawka.

Zd├í sa to v┼íak aj ako hlavn├ę poru┼íenie NDA. pic.twitter.com/gGUiNZL6i8

– TheNathanNS (@ TheNathanNS) 10. marca 2020

Tony Hawk je profesion├ílny kor─Źuliar

Pod─ża ned├ívneho Facebook pr├şspevok od punkovej rockovej kapely The Death Set, nov├í hra Tony Hawk by sa mohla uvo─żni┼ą u┼ż v tomto roku. Twitter u┼ż├şvate─ż TheNathanNS urobil sn├şmku pr├şspevku sk├┤r, ako bol odstr├ínen├Ż. Kapela tvrdila, ┼że ├íno "licencovan├Ż 5 nov├ę piesne ÔÇť pre nadch├ídzaj├║cu hru Tony Hawk. V pr├şspevku sa uv├ídza, ┼że dan├ę piesne bud├║ zverejnen├ę "─îoskoro", hoci nebol dan├Ż ┼żiadny ─Źasov├Ż r├ímec.

Preto┼że ani Activision, ani samotn├Ż Tony Hawk neozn├ímili, je zrejm├ę, ┼że odhalenie pr├şspevku The Death Set bolo chybou. PCGamesN poznamen├íva, ┼że kontakt Tony Hawk s Activision vypr┼íal v roku 2015. Odvtedy fran┼í├şza zostala v├Ą─Ź┼íinou ne─Źinn├í s v├Żnimkou mobilnej hry Tony Hawk Skate Jam z roku 2018. Z tohto d├┤vodu sa niektor├ş fan├║┼íikovia ob├ívaj├║, ┼że n├ísledn├í hra bude tie┼ż nadpisom v├Żlu─Źne pre mobiln├ę zariadenia. To v┼íak nie je pr├şli┼í mo┼żn├ę, preto┼że mobiln├ę hry za norm├ílnych okolnost├ş neinvestuj├║ do hudobn├Żch zml├║v ve─ża.

─îo sa t├Żka hry Tony Hawk z roku 2020, jedin├í inform├ícia, ktor├║ m├íme, n├ím ni─Ź nehovor├ş. Moment├ílne nie je zn├íme v┼íetko od platformy hry po n├ízov. Hawk predt├Żm uviedol, ┼że chce, aby sa virtu├ílna realita stala s├║─Źas┼ąou jeho nadch├ídzaj├║cich hier. Vzh─żadom na to, ako akt├şvna virtu├ílna realita sa stala v hernom priemysle, je ├║plne mo┼żn├ę, ┼że sa vyv├şja nov├í hra na kor─Źu─żovanie virtu├ílnej reality Tony Hawk.

Bez oh─żadu na to m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą, k├Żm sa odhalia ak├ęko─żvek ofici├ílne inform├ície t├Żkaj├║ce sa novej hry Tony Hawk.