Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nová korzárska hra Tonyho Hawka sa môže vydať v roku 2020

Nová korzárska hra Tonyho Hawka sa môže vydať v roku 2020 1

Tony Hawk's Pro Skater je ikonická skateboardová herná séria, ktorá sa už mnoho rokov nenájde v centre pozornosti. Okrem sprievodného mobilného vydania v roku 2018 bola poslednou splátkou vo franšíze v roku 2015 spoločnosť Pro Skater 5, Aj keď vydavateľ Activision v poslednom čase neodhalil žiadne informácie o hrách, je možné, že v hre bude nová hra Tony Hawk Pro Proater.

Prichádzajúca nová hra Tony Hawk Pro Skater!

Udržiavanie nádejí na nízkej úrovni po dlhej a dlhej rade priepastných hier od jazdy Tonyho Hawka.

Zdá sa to však aj ako hlavné porušenie NDA. pic.twitter.com/gGUiNZL6i8

– TheNathanNS (@ TheNathanNS) 10. marca 2020

Tony Hawk je profesionálny korčuliar

Podľa nedávneho Facebook príspevok od punkovej rockovej kapely The Death Set, nová hra Tony Hawk by sa mohla uvoľniť už v tomto roku. Twitter užívateľ TheNathanNS urobil snímku príspevku skôr, ako bol odstránený. Kapela tvrdila, že áno "licencovaný 5 nové piesne “ pre nadchádzajúcu hru Tony Hawk. V príspevku sa uvádza, že dané piesne budú zverejnené "Čoskoro", hoci nebol daný žiadny časový rámec.

Pretože ani Activision, ani samotný Tony Hawk neoznámili, je zrejmé, že odhalenie príspevku The Death Set bolo chybou. PCGamesN poznamenáva, že kontakt Tony Hawk s Activision vypršal v roku 2015. Odvtedy franšíza zostala väčšinou nečinná s výnimkou mobilnej hry Tony Hawk Skate Jam z roku 2018. Z tohto dôvodu sa niektorí fanúšikovia obávajú, že následná hra bude tiež nadpisom výlučne pre mobilné zariadenia. To však nie je príliš možné, pretože mobilné hry za normálnych okolností neinvestujú do hudobných zmlúv veľa.

Čo sa týka hry Tony Hawk z roku 2020, jediná informácia, ktorú máme, nám nič nehovorí. Momentálne nie je známe všetko od platformy hry po názov. Hawk predtým uviedol, že chce, aby sa virtuálna realita stala súčasťou jeho nadchádzajúcich hier. Vzhľadom na to, ako aktívna virtuálna realita sa stala v hernom priemysle, je úplne možné, že sa vyvíja nová hra na korčuľovanie virtuálnej reality Tony Hawk.

Bez ohľadu na to môže chvíľu trvať, kým sa odhalia akékoľvek oficiálne informácie týkajúce sa novej hry Tony Hawk.