Nová funkcia Twitter čo vám umožní vybrať si, kto môže …

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako zabrániť niektorým ľuďom odpovedať na vaše tweety bez toho, aby bol váš profil súkromný? Alebo ako sa vyhnúť týmto nepríjemným odpovediam bez blokovania ostatných používateľov? Twitter testuje funkciu, ktorá umožňuje vybrať, kto môže odpovedať na vaše príspevky.

Konfigurácia odpovedí, ktoré môžu mať vaše tweety musíte kliknúť na túto novú možnosť, ktorý sa pri vytváraní tweetu zobrazí ako: „ľudia, ktorých sledujete, môžu odpovedať“. Majte na pamäti, že riadok slov, ktorý nájdete, sa zmení podľa predvolene vybratej možnosti, takže sa nebude vždy nazývať rovnako.

Ako prispôsobiť, kto odpovedá na vaše tweety v Twitter?

Tento nástroj riadi reakcie podľa výberu, ktorý urobíte z niektorej z nasledujúcich možností.

  • Všetci: ktokoľvek môže odpovedať na vaše tweety.
  • Ľudia, ktorých sledujete: Na váš príspevok môžu odpovedať iba tí, ktorých sledujete.
  • Iba ľudia, ktorých spomínate: v takom prípade vám ostatní môžu odpovedať iba vtedy, ak do textu tweetu alebo do ich odpovedí uvediete ich používateľské meno.

V druhom prípade by ste mali mať na pamäti, že tí, ktorých spomeniete, môžu do konverzácie zahrnúť aj ostatných používateľov, ak ich spomenú.

Funkcia, ktorá vám umožní vybrať, kto môže odpovedať na vaše tweety Twitter

Stále nemôžete vybrať používateľov, ktorí môžu odpovedať na vaše príspevky?

Zachovajte pokoj! V súčasnej dobe táto nová funkcia Je to v skúšobnej dobe A nie všetci ľudia majú aktívnu personalizáciu odpovedí.

Kedy sa skončí beta fáza kontroly odpovedí na tweety, nevieme, ale táto funkcia môže byť čoskoro k dispozícii pre všetkých používateľov tejto sociálnej siete.

Táto nová funkcia vyvolala veľmi kontroverznú diskusiu

Pre mnohých je táto nová aktualizácia platformy potrebná, pretože im umožňuje chrániť sa pred škodlivými komentármi k ich publikáciám, ale pre ostatných je tento nový nástroj hrozný, pretože pre nich predstavuje porušenie slobody prejavu. Niektorí tvrdia, že to umožní používateľom vyjadriť názory škodlivé pre určité sociálne skupiny bez toho, aby sa títo ľudia mohli brániť priamo v rovnakých odpovediach na publikácie.

Čo si myslíte o týchto zmenách vo vedení toho, kto môže odpovedať na vaše tweety? Ak sa chcete dozvedieť viac o personalizácii tejto sociálnej siete, odporúčame vám vidieť najnovšie zmeny v overovaní profilov a vytváraní prispôsobených zoznamov v Twitter.