Nová funkcia pre iPhone, ktorá vám zabráni prerušiť hovormi …

Už niekoľko rokov sú všetky telefóny iPhone v režime Nerušiť. Vďaka tomuto režimu môžete zabrániť zvoneniu telefónu pri prichádzajúcom hovore alebo inom upozornení, s výnimkou iba hovorov z čísiel, ktoré máte vo svojich obľúbených alebo ktoré opakovane trváte.

Táto operácia Nerušiť je veľmi logická a je skutočne veľmi užitočnou funkciou. Hlavnou nevýhodou je, že ovplyvňuje celé zariadenie a nemôže byť nakonfigurovaná tak, aby ovplyvňovala iba hovory alebo určité časti zariadenia. operačný systém.

ale Apple stále premýšľajte o veciach, ktoré môžu zlepšiť náš život a vďaka systému iOS 13 prišla nová funkcia s názvom spoločnosť Zavolajte klapku,

Ak je táto funkcia aktívna, iPhone nezaznie, keď prijmete hovor z neznámeho čísla, To znamená, že na zariadení zazvonia iba čísla uložené v telefónnom zozname zariadenia, zatiaľ čo čísla, ktoré nebudú úplne ignorované a budú odoslané do hlasovej schránky, ak ich máte aktívne.

Je zrejmé, že tieto hovory sa zaznamenajú a vy ich môžete kedykoľvek skontrolovať v poslednom zozname hovorov. Týmto spôsobom môžete skontrolovať, a ak by niečo nemalo byť umlčané, môžete ho vrátiť a hovoriť s volajúcim.

Tým sa aktivuje štrk na volanie systému iOS 13

  1. Otvorte aplikáciu Nastavenia a klepnite na možnosť Telefón (pre prístup k nej musíte prejsť).
  2. Znova sa posúvajte, kým sa nezobrazí časť Stlmiť blokované kontakty.
  3. Aktivujte voľbu vedľa možností. Neznáme číslo ticha,

Zapnite stlmenie hovoru pre iPhone

Po povolení tejto možnosti, ktorá je predvolene vypnutá na všetkých telefónoch iPhone s operačným systémom iOS 13, vás už hovory z neznámych čísiel nebudú obťažovať v najlepšom čase. jasný Môžete ho kedykoľvek zakázaťPreto, ak napríklad čakáte na hovor z výberového konania na pracovnú zmluvu alebo lekára, môžete túto možnosť dočasne vypnúť, aby ste zabránili zmeškaniu tohto hovoru.

Toto je určite funkcia, ktorá je pre väčšinu ľudí veľmi atraktívna. Je pravda, že to môže zapríčiniť zmeškanie hovorov, ktoré by vás mohli zaujímať, ale je tiež pravda, že väčšina volaní z neznámych čísel, ktoré prijímame, musí predať niečo, o čo nás v mnohých prípadoch nezaujímajú. Aspoň ak uvažujeme o používaní osobných mobilných telefónov.

Poznáte už náš telegramový kanál? Zaregistrujte sa kliknutím tu a získajte obsah z TodoAppleBlog priamo na vašom mobilnom zariadení.