Nov├í aplik├ícia ÔÇ×Photoshop CameraÔÇť premen├ş va┼íe selfie iPhone a Android na ├║┼żasn├ę umeleck├ę dielo za nieko─żko sek├║nd

NOV├ü aplik├ícia pre smartf├│ny, ktor├í premen├ş va┼íe fotografie na umeleck├ę diela, je teraz zadarmo pre zariadenia iPhone a Android.

Aplik├ícia Adobe Photoshop Camera prid├íva do va┼íich z├íberov pomocou umelej inteligencie kreat├şvne filtre, ktor├ę im dod├ívaj├║ z├íbavu a umenie.

Jeden filter identifikuje oblohu a zmen├ş ju na kreslen├ę pozadie, zatia─ż ─Źo pri druhom budete vyzera┼ą ako v komikse.

Aplikácia je teraz pripravená na stiahnutie z AppleApp Store a Google Play Store.

ÔÇ×Adobe Photoshop Camera je bezplatn├í, inteligentn├í aplik├ícia pre fotoapar├íty, ktor├í v├ím umo┼żn├ş prida┼ą tie najlep┼íie filtre a efekty pre va┼íe fotografie – e┼íte pred t├Żm, ako nasn├şmate z├íber,ÔÇť p├ş┼íe spolo─Źnos┼ą Adobe v popise aplik├ície.

ÔÇ×Uk├í┼żte svoj jedine─Źn├Ż ┼ít├Żl s mno┼żstvom ┼ío┼íoviek a filtrov hodn├Żch Insta in┼ípirovan├Żch va┼íimi ob─ż├║ben├Żmi umelcami a influencermi.ÔÇť

Aplik├ícia je navrhnut├í tak, aby v├ím poskytovala fotografie so vzh─żadom a dojmom obr├ízka vo Photoshope bez toho, aby ste museli ovl├ída┼ą Photoshop.

Softv├ęr Photoshop pou┼ż├şva ve─ża profesion├ílnych fotografov na vylep┼íenie fotografi├ş, ale je pr├şli┼í drah├Ż na priemer Instagram narkoman.

Ak chcete pou┼ż├şva┼ą aplik├íciu Photoshop Camera, stiahnite si ju do svojho smartf├│nu.

Upozor┼łujeme, ┼że aplik├íciu podporuje iba nieko─żko miniaplik├íci├ş pre Android, najm├Ą najnov┼í├ş Samsung Galaxy, Telef├│ny Google Pixel a OnePlus.

Po stiahnut├ş otvorte aplik├íciu a zaregistrujte sa pomocou Adobe ID.

Objekt├şv vyberte klepnut├şm na tla─Źidlo v─żavo od ikony sp├║┼íte. Pre r├┤zne verzie m├┤┼żete potiahnu┼ą prstom do─żava.

Klepnut├şm na tla─Źidlo vpravo prid├íte efekty k fotografi├ím, ktor├ę ste u┼ż urobili.

Aplik├ícia je dostato─Źne m├║dra, ┼że v├ím m├┤┼że naskenova┼ą fotografiu alebo n├íjs┼ą objekty alebo sc├ęny, ako napr├şklad osobu alebo oblohu, a navrhn├║┼ą vhodn├ę filtre.

Bloke ukazuje, ako ─Źisti┼ą va┼íe AirPods v troch jednoduch├Żch krokoch pomocou PlayDoh a je to zvl├í┼ítne uspokojuj├║ce

V ostatn├Żch spr├ívach bola hlasovan├í za geni├ílnu aplik├íciu, ktor├í odstr├íni ─żud├ş na va┼íich fotografi├ích, ktor├ş kazia z├íber AppleNajlep┼íia aplik├ícia pre iPhone pre rok 2019.

Technick├Ż blogger odhalil mo┼żn├Ż dizajn bud├║coro─Źn├ęho iPhone 12.

A ak h─żad├íte telef├│n, ktor├Ż by ste skuto─Źne dostali do ruky, pozrite sa na na┼íu recenziu na iPhone 11.

Ak├í je tvoja ob─ż├║ben├í aplik├ícia? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu