Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nov├í aplik├ícia Fantastick├ęho kalend├íra pre iPhone, iPad, Apple Watch, a Mac prin├í┼ía obnoven├Ż dizajn, podporu tmav├ęho re┼żimu

Nov├Ż Fantastick├Ż 3,0 Aplik├ícia Kalend├ír 2020

Dnes bola predstaven├í nov├í, ├║plne prepracovan├í verzia va┼íej ob─ż├║benej aplik├ície Kalend├ír Fantastical. V─Ćaka dizajnu a podpore tmav├ęho re┼żimu sa spolo─Źnos┼ą posunula k modelu zalo┼żen├ęmu na predplatnom.

Fantastick├í bola najob─ż├║benej┼íou a najlep┼íou aplik├íciou kalend├íra od tret├şch str├ín AppleZariadenia vr├ítane zariaden├ş iPad, iPhone, Mac a Watch. Flexibits, v├Żvoj├ír aplik├ície, teraz vydal ├║plne nov├║ verziu (3,0) z Fantasticky. Okrem obnoven├ęho dizajnu prin├í┼ía nov├í aplik├ícia podporu tmav├ęho re┼żimu, pr├şloh s├║borov a fotografi├ş, ├║loh, t├şmov├Żch kalend├írov a ─Ćal┼í├şch.

Spolo─Źnos┼ą tie┼ż pre┼íla z jednorazov├ęho n├íkupu na model predplatn├ęho. Ke─Ć┼że ide o univerz├ílnu aplik├íciu, nemus├şte plati┼ą za ka┼żd├║ platformu. A hlavn├ę ─Źasti aplik├ície kalend├íra s├║ zadarmo pre v┼íetk├Żch. Ak zaplat├şte predplatn├ę, z├şskate ─Ćal┼íie funkcie. Pr├ęmiov├ę predplatn├ę stoj├ş $40,99 za mesiac alebo $30,33 za mesiac, ak sa ├║─Źtuje ro─Źne. Ak ste pou┼ż├şvali Fantasticky 2, m├┤┼żete z├şska┼ą bezplatn├║ inov├íciu

Do aplik├ície je integr├ícia po─Źasia (prostredn├şctvom Accuweather), tak┼że si m├┤┼żete napl├ínova┼ą dni a cestova┼ą vopred. Potom existuje podpora pre kalend├íre t├şmov, tak┼że m├┤┼żete pracova┼ą v harm├│nii so svoj├şm t├şmom. M├┤┼żete sa tie┼ż prihl├ísi┼ą na odber zauj├şmav├Żch kalend├írov, ako s├║ ┼íportov├ę udalosti, z├ípasy, na─Źasovanie telev├şznych rel├íci├ş, astronomick├ę udalosti a ─Ćal┼íie.

bizarn├ę 3,0 Apple Watch

Aplik├ícia bola v┼żdy zn├íma t├Żm, ┼że rozumie prirodzen├ęmu jazyku a umo┼ż┼łuje r├Żchlo vytv├íra┼ą udalosti, a nov├í verzia aplik├ície je v tomto oh─żade r├Żchlej┼íia ako kedyko─żvek predt├Żm. Teraz tie┼ż pon├║ka n├ívrhy na automatick├ę dokon─Źovanie. Funkcia Kalend├írov├ę sady, ktor├í bola predstaven├í s Fantastickou 2,0, je teraz e┼íte lep┼íia a umo┼ż┼łuje v├ím prep├şna┼ą medzi s├║bormi, ako je rodina a pr├íca.

Ak pou┼ż├şvate ─Ćal┼íie kalend├írne slu┼żby ako iCloud, Google Calendar, Office 365, Meetup a Todoist, m├┤┼żete ich tie┼ż synchronizova┼ą. V┼íetky nastavenia a polo┼żky kalend├íra sa synchronizuj├║ na v┼íetk├Żch va┼íich zariadeniach vr├ítane iPhone, iPad, Mac a internetu Apple Watch,

Fantastick├Ż najprv za─Źal ako jednoduch├í aplik├ícia na paneli s ponukami pre Mac a potom bol vydan├Ż ako samostatn├í aplik├ícia pre iPhone. Nesk├┤r spolo─Źnos┼ą vydala aplik├ície pre iPad a watchOS. Ak v├ím vstavan├í aplik├ícia kalend├íra pre syst├ęmy iOS, iPadOS a Mac nesta─Ź├ş, m├┤┼że by┼ą najlep┼íou vo─żbou Fantastick├í aplik├ícia. M├┤┼żete si ho stiahnu┼ą z odkazu ni┼ż┼íie.

(Zdroj: Flexibits)