Nov├í aktualiz├ícia aplik├ície Apex Legends The Old Way Uviaznutie pri s┼ąahovan├ş: Ako oprav├şm?

Nov├í aktualiz├ícia aplik├ície Apex Legends The Old Way Uviaznutie pri s┼ąahovan├ş: Ako oprav├şm? 1

Naposledy sme diskutovali o Apex Legends a v tom ─Źase to malo chybu pri s┼ąahovan├ş a uk├ízalo sa k├│d 196620: 206. N├í┼í sprievodca t├║to chybu opravil ├║plne a m├┤┼żete ich tie┼ż skontrolova┼ą. Tentoraz, spr├ívu, ktor├║ dost├ívame od na┼íich pou┼ż├şvate─żov, ┼że nov├í aktualiz├ícia v Apex Legends, The Old Way, dostala aktualiz├íciu. A ke─Ć sa pok├║sia stiahnu┼ą aktualiz├íciu, s┼ąahovanie uviazne na 98%, Tento typ chyby aktualiz├ície nie je prijate─żn├Ż z d├┤vodu ve─żkej popularity v├Żvoj├íra a Apex Legends. T├íto aktualiz├ícia v┼íak poskytuje nov├ę vzh─żady a r├┤zne opravy ch├Żb.

Je zn├ímou skuto─Źnos┼ąou, ┼że ke─Ć je aktualiz├ícia zaveden├í, rie┼íi ve─ża probl├ęmov v hre a na druhej strane ich v├Ą─Ź┼íinu zlom├ş. To ist├ę plat├ş pre Apex Legends. Naposledy i┼ílo o aktualiz├íciu, ktor├í zlyhala. Teraz namiesto ne├║spe┼ínej aktualiz├ície sa aktualiz├ícia zasekne na 98%. Ke─Ć sa s┼ąahovanie stiahne na 98%, vieme, ak├Ż druh pocity na n├ís mysl├ş. Preto sme urobili opravu, ktor├í nakoniec vyrie┼íi v├í┼í probl├ęm.

Nov├í aktualiz├ícia aplik├ície Apex Legends The Old Way Uviaznutie pri s┼ąahovan├ş: Ako oprav├şm?

Ako vyrie┼íim probl├ęmy so s┼ąahovan├şm?

Stiahnutie opraven├Żch probl├ęmov sa niekedy m├┤┼że zda┼ą dos┼ą komplikovan├ę, ale v skuto─Źnosti je to ve─żmi jednoduch├ę. Postupujte pod─ża na┼íich dvoch opr├ív ni┼ż┼íie a v┼íetko sa vr├íti do norm├ílu.

fix 1: Pokra─Źujte v s┼ąahovan├ş

Nezru┼íte ani nezatv├írajte hru. Ak si v┼íimnete, ┼że pole pre stiahnutie sa nezv├Ż┼íi, postupujte pod─ża krokov ni┼ż┼íie.

    Prejdite do kni┼żnice hry Origin. Potom kliknite prav├Żm tla─Źidlom my┼íi na Apex Legends z rozba─żovacieho zoznamu a kliknite na ÔÇ×Pozastavi┼ą stiahnutieÔÇť. Potom po─Źkajte cca 5 min├║t nesk├┤r, znova kliknite na tla─Źidlo Pokra─Źova┼ą v s┼ąahovan├ş.

Uvid├şte, ┼że s┼ąahovanie e┼íte neza─Źalo a bude dokon─Źen├ę. Ak to nepom├┤┼że, postupujte pod─ża nasleduj├║cej a poslednej opravy, ktor├í ur─Źite vyrie┼íi probl├ęm so stiahnut├şm.

fix 2: Skontrolujte integritu s├║borov

Niektor├ę s├║bory m├┤┼żu by┼ą po┼íkoden├ę v d├┤sledku ┼íkodliv├ęho softv├ęru alebo zlyhania internetov├ęho pripojenia, ─Źo sp├┤sobuje nevyhnutn├ę chyby. Ak to chcete opravi┼ą, existuje mo┼żnos┼ą opravy va┼íej hry. Oprava hry kontroluje integritu s├║borov a ak v hre nie je ┼żiadny s├║bor alebo ├║daje, oprav├ş sa. Ak chcete opravi┼ą alebo opravi┼ą integritu hry, postupujte pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

    Hru otvor├şte dvojit├Żm kliknut├şm na Origin Launcher. Potom kliknite na Apex Legends a cho─Ćte na “Settings” a kliknite na┼ł. Tam n├íjdete mo┼żnos┼ą ÔÇ×Opravi┼ą svoju hruÔÇť. Kliknite na┼ł a niekedy po─Źkajte

Po vykonan├ş tohto postupu Origin skontroluje integritu hern├Żch s├║borov a ak je nie─Źo po┼íkoden├ę, oprav├ş ho. Teraz m├┤┼żete hru re┼ítartova┼ą a skontrolova┼ą, ─Źi s┼ąahovanie za─Ź├şna bezchybne a ─Źi je dokon─Źen├ę.

SUM UP

V tejto pr├şru─Źke sme diskutovali a vyrie┼íili chybu s Apex Legends, kde nov├í aktualiz├ícia udalosti The Old Ways uviazla na 98%. D├║fame, ┼że v├ím t├íto pr├şru─Źka bola u┼żito─Źn├í. Ak m├íte ak├ęko─żvek ot├ízky alebo pripomienky, nev├íhajte a ni┼ż┼íie uve─Ćte svoje meno a e-mailov├║ adresu. Podobne si m├┤┼żete pozrie┼ą na┼íe tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android, kde n├íjdete ─Ćal┼íie tipy a triky. V─Ćaka.