Nov├í aktualiz├ícia 7,1,1 Nougat pre Nokia 6 je spusten├Ż !!

Nov├í aktualiz├ícia 7,1,1 Nougat pre Nokia 6 je spusten├Ż !! 1

Reklasifikovan├Ż spolo─Źn├şk HMD Global potvrdil, ┼że mesa─Źn├ę opravy zabezpe─Źenia v telef├│ne sa bud├║ pravidelne zav├ídza┼ą spolu s aktualiz├íciami softv├ęru pre v┼íetky jeho vlajkov├ę lode. S─żub sa teraz analyzuje ako pravdiv├Ż.

Nová aktualizácia 7,1,1 Nougat pre Nokia 6 sa pripravuje

Je to jednoducho kv├┤li Androidu 7,1,1 Aktualiz├ícia Nougat bola zverejnen├í pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov Nokia 6, Aktualiz├ícia je 369 MB ve─żk├Ż a prich├ídza s ─Ź├şslom budovy 00CN_3_170 spolu s to─żk├Żmi nov├Żmi a ├║┼żasn├Żmi funkciami pre smartphone.

Nová aktualizácia 7,1,1 Nougat pre Nokia 6 sa pripravuje

Prvou v├Żhodou tejto aktualiz├ície je v├Żhoda syst├ęmu Android 7,1,1 sa nain┼ítaluje do v├í┼ího telef├│nu Nokia 6, tak┼że teraz m├┤┼żete sp├║┼í┼ąacie akcie pou┼ż├şva┼ą v aplik├íci├ích, ktor├ę je mo┼żn├ę vykona┼ą priamo z domovskej obrazovky, a lep┼íie sa vyjadri┼ą pomocou novej sady ikon emod┼żi a ─Ćal┼í├şch.

Pre─Ź├ştajte si tie┼ż:

─Äal┼íou v├Żhodou je, ┼że OTA sa zlep┼íila z h─żadiska ├║spory energie a z├ízemia spr├ívy aplik├íci├ş a slu┼żieb. Spolu s t├Żm, kedy bude aktualiz├ícia nain┼ítalovan├í Nokia 6 poskytne podporu pre du├ílny pohotovostn├Ż re┼żim s du├ílnou SIM kartou 4G alebo 3G.

Aktualiz├ícia spolu s programom Nougat nain┼ítaluje aj aktualiz├íciu zabezpe─Źenia od apr├şla do spolo─Źnosti Nokia 6 Smartphone, ktor├Ż m├┤┼że pom├┤c┼ą zbavi┼ą sa zranite─żnost├ş a opravi┼ą ve─ża ch├Żb a vy├║sti┼ą do vylep┼íenia cel├ęho syst├ęmu. Je mo┼żn├ę, ┼że aktualiz├ícia z├şska aj ovl├ída─Ź USB zariadenia Nokia a ─Ćal┼íie predin┼ítalovan├ę aplik├ície.

Je ve─żmi pekn├ę vidie┼ą, ┼że spolo─Źnos┼ą dodr┼żiava v┼íetky svoje s─żuby. A s touto Nokia 6 bude jedn├Żm z m├íla smartphones be┼ż├ş na syst├ęme Android 7,1,1 Nug├ít.