Not AirPods: Spr├ívy o nov├Żch sl├║chadl├ích Apple s├║ teraz potvrden├ę

U┼ż ─Źoskoro Apple Uvedenie nov├Żch sl├║chadiel na trh je teraz potvrden├ę dokumentmi, ktor├ę sa objavili. Nebud├║ sa v┼íak naz├Żva┼ą AirPods a je na to dobr├Ż d├┤vod.

Not AirPods: Spr├ívy o nov├Żch sl├║chadl├ích Apple s├║ teraz potvrden├ę 1

Zdroj obrázka: Beats

─îo mnoh├ş zabudli na AirPods: Apple je tie┼ż jedin├Żm vlastn├şkom zn├ímej zna─Źky sl├║chadiel ÔÇ×BeatsÔÇť, ktor├í bola uveden├í na trh v m├íji 2014 3,2 Z├şskali sa miliardy dol├írov. ─îoskoro sa o─Źak├íva Powerbeats4, ktor├Ż u┼ż existuje v syst├ęme iOS 13.3 a 13.3,1 bola odhalen├í vopred – hl├ísili sme. Tieto pozn├ímky sa teraz potvrdzuj├║ vo forme nov├Żch dokumentov.

Powerbeats4 zded├ş Powerbeats3 – navonok sa toho ve─ża nezmen├ş:

Nov├í alternat├şva spolo─Źnosti AirPods spolo─Źnosti Apple: je zn├íme schv├ílenie Powerbeats4

Ako bolo hl├ísen├ę okrem in├ęho aj MacRumors, prijat├ę Apple Ned├ívno z├şskal certifik├ít FCC pre p├ír bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel A2015. Spo─Źiatku sa ozna─Źuj├║ ako ÔÇ×Power Beats WirelessÔÇť. T├íto skuto─Źnos┼ą a prilo┼żen├ę v├Żkresy ozna─Źuj├║ nov├ę Powerbeats4 tu. FCC je Federal Communications Commission, regula─Źn├í agent├║ra pre komunika─Źn├ę zariadenia v Spojen├Żch ┼ít├ítoch.

Not AirPods: Spr├ívy o nov├Żch sl├║chadl├ích Apple s├║ teraz potvrden├ę 2Kreslenie Powerbeats4 (Obr├ízok: FCC).

Powerbeats4 preto nahrad├ş star┼íie Powerbeats3 v portf├│liu Beats. Namiesto toho star┼íieho Apple Rovnako ako s├║─Źasn├ę AirPods a Powerbeats Pro, bud├║ pou┼ż├şva┼ą W1 na nov├Ż ─Źip H1. T├Żm je vy─Źisten├í cesta pre ÔÇ×Ahoj SiriÔÇť, bezkontaktn├ę ovl├ídanie hlasu spolo─Źnosti Apple.

Ceny a vydanie nov├Żch sl├║chadiel Beats

Nov├ę sl├║chadl├í Bluetooth v┼íak nie s├║ ├║plne bezdr├┤tov├ę. Na rozdiel od AirPods a Powerbeats Pro bud├║ sl├║chadl├í navz├íjom spojen├ę kr├ítkym k├íblom, rovnako ako Powerbeats3. Aj z h─żadiska ceny by mali vych├ídza┼ą z predchodcov. Ofici├ílne stoja 199,95 eur a s├║ dostupn├ę na trhu. Podobn├í cenov├í ┼ítrukt├║ra sa o─Źak├íva aj pre Powerbeats4.

Neo─Źak├ívame predstavenie na ve─żkej sc├ęne. Tak┼że sa nemus├şme nevyhnutne s├║stredi┼ą na pr├şpadn├ę Apple-V┼żdy mus├şte po─Źka┼ą 31. marca. Ozn├ímenie v najbli┼ż┼í├şch d┼łoch a t├Ż┼żd┼łoch je pravdepodobnej┼íie prostredn├şctvom tla─Źovej spr├ívy.