NOS lança primeiro hotspot pronto para o 5G em Portugal

Naše potenciálne nové revolučné technologické revolúcie, ktoré môžu mať za následok veľký impulz a súbežné vybavenie, umožňujú sťahovať veľké množstvo hudby, sťahovať a sťahovať konzistentné položky.

Smartfón je k dispozícii pre väčšinu mobilných telefónov, ale nie je k dispozícii žiadny hlavný port pre väčšinu mobilných telefónov a portov pre port 5G v Portugalsku.

Naše potenciálne nové revolučné technologické revolúcie, ktoré môžu mať za následok veľký impulz a súbežné vybavenie, umožňujú sťahovať veľké množstvo hudby, sťahovať a sťahovať konzistentné položky. Hoje, a NOS disponibiliza em pré-venda o Zyxel NR2101 – hlavný prístupový bod k technológii 5G v Portugalsku, – kombinovaná základná velocidáda a latinská verzia 5G, súčasné protokoly WiFI 6Rýchlosť pripojenia je 1 Gb / s.

Pretože inovácie inovácií smerujú na hotspot, môže to mať za následok oveľa väčšiu rýchlosť prenosu, ako je to v USA, a preto má tento model vynikajúce možnosti, výhody a skúsenosti s streamovaním, prenosom a prenosom hudby, online prenosom, aplikáciou VR a AR a množstvom ďalších možností.

Este Equipamento, que utiliza a tecnologia mais avançada, permite ligar todos os dispositivos à internet, de forma ultrarrápida, estável e segura. Destacar, ainda, a elevada autonomia da bateria amovível de 5.300mAh vydrží viac ako 10 hodín od bežného nabíjania, okrem iného aj rýchle nabíjanie 2.0pode ser carregada até 75% zrýchli do normálu.

Súvisiace články: 5G voltar aos smartphones Huawei em breve

Já o ecrã tátil de 2.4 Polegadas que equipment of hotspot Zyxel NR2101 permite ao use monitoritors and girir and utilização de dados, a força do sininal, configurações de rede, carga da battery, establishmentecer and alterar ligações e palavras-passe, all mitsas outras Functions.

O hotspot Zyxel NR2101 prichádza a ponúka komerčne dostupné produkty za 399,99 eur, s cenovým rozpätím od 11 €/m, s 24 mesačnými zľavami, s oficiálnou cenou 135,99 € a www.nos.pt . Časť do 30 priemerov, ktorá je k dispozícii, má k dispozícii počet spoločných párov, ako sú ponuky medzi mesiacmi.

Väčšina hotspotov pre porty 5G v Portugalsku, a teda väčšina z nich, ktoré majú k dispozícii mnohé inovácie, ponúkajú množstvo argumentov, ktoré môžu prispieť k zvýšeniu výkonu.