Noom vs Instant Heart Rate vs My Fitness Pal: Čo je najlepšie?

Celý zmysel sťahovania aplikácie pre Android pre fitness je stanoviť si cieľ a potom ho dosiahnuť. Kedykoľvek musím cvičiť, musím prísť na to, ako dlho by som mal cvičiť, aké druhy cvikov musím vykonávať a uistiť sa, že veci robím správne.

V minulosti sme načrtli najlepšie fitness aplikácie pre Android, ale teraz chceme presne pochopiť, ktorá z nich je pre vás najlepšia na chudnutie alebo budovanie hmotnosti. Problém s fitness aplikáciami je, že všetky robia niečo iné, takže je trochu ťažké ich všetky porovnať.

Rozhodli sme sa teda zamerať na tri z obľúbenejších možností, použiť ich na to, ako dobre vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele v oblasti kondície, a podrobne vám popísať, ktorá z nich je lepšia. Rozhodli sme sa porovnať Noom Weight Loss Coach, Instant Heart Rate a Calorie Counter – My Fitness Pal.

Majte na pamäti, že všetky tieto verzie majú platené verzie, ktoré nájdete na príslušných stránkach Google Play, a my vám vysvetlíme, či každá z nich stojí za peniaze.

Naše hodnotenia:

Tréner na chudnutie Noom: 4.5 mimo 5 hviezdy

Okamžitá srdcová frekvencia: 4.0 mimo 5 hviezdy

Počítadlo kalórií – My Fitness Pal: 5 mimo 5 hviezdy

Hodnotenia a odkazy na Google Play:

Tréner na chudnutie Noom: 4.3 mimo 5 hviezdy

Stiahnuť v službe Google Play

Okamžitá srdcová frekvencia: 4.3 mimo 5 hviezdy

Stiahnuť v službe Google Play

Počítadlo kalórií – My Fitness Pal: 4.6 mimo 5 hviezdy

Stiahnuť v službe Google Play

Tréner na chudnutie Noom – hlavne pre tých, ktorí sa pokúšajú schudnúť

Dobro

Ak si stanovíte cieľ schudnúť, je to pre fitness aplikáciu vaša najlepšia voľba. Získate niekoľko pekných funkcií na sledovanie toho, koľko kalórií prichádza a čo by ste mali a nemali jesť. S kalendárom je skutočne ľahké hrať a plánovať jedlá a písať, čo ste jedli za posledných niekoľko dní.

Noom chudnutie

Môžete tiež hodiť, koľko krokov ste prešli a koľko zdravšie sa stravujete. Krokomer je celkom pekný a zdá sa, že funguje dobre, keď som si ho hodil do vlastného vrecka. To je nevyhnutné pre integráciu, pretože nemusíte zaznamenávať a písať svoje vlastné kroky.

Koučing je v poriadku, ale skutočne začne vyniknúť, keď sa pozriete na platenú verziu aplikácie, pretože vám prináša jedinečné výzvy, ako je dosiahnutie určitého počtu krokov počas dňa. Potom môžete použiť intervalové tréningy, ktoré v skutočnosti fungujú celkom dobre, aj keď nemáte v pláne schudnúť a chcete sa nabaliť na svaloch.

Najlepšie na tom je, keď môžete do rozvrhu zaradiť viacero cvičení, aby ste sa nemuseli držať len takého behu, ako je deň. Pripomienky prichádzajú pekne a skutočne vás nabádajú, aby ste dodržali svoj rozvrh.

Zlý

Aplikácia stojí $40,99 mesačne, ak chcete prejsť na aktualizáciu. Dovoľte mi objasniť, že ďalšie funkcie sú celkom úžasné, ale je tu niečo o platení dolárov40,99 mesačne za aplikáciu, ktorá mi vadí.

Jedna vec je zaplatiť mesačný poplatok za kompletný tréningový program s videami a všetkým, ako je napríklad Daily Burn, ale päť dolárov mesačne za aplikáciu sa vám zdá prehnané.

Koučovanie

Počiatočný koučovací systém je na môj vkus trochu oslabený, takže sa zdá, že celý balík dostanete naozaj len vtedy, ak zaplatíte mesačný poplatok. Znalostná základňa je v poriadku, ale zdá sa, že je trochu neorganizovaná a niektoré zo sledovacích grafov môžu pôsobiť príliš neprehľadne a komplikovane.

Osobne mám rád jednoduchú aplikáciu na fitnes, ktorá mi umožňuje rýchlo schudnúť alebo naberať na váhe, ale pokúša sa mi vtesnať príliš veľa funkcií alebo záludných vecí, ktoré môžu ľudí miasť alebo zastrašovať.

Spodný riadok

Noom Weight Loss Coach je najlepšou voľbou, ak chcete len schudnúť, ale je trochu preplnený a cenovka nie je taká priateľská. Za videoprogram môžete zvyčajne zaplatiť, ak naozaj chcete cvičiť z domu, a potom sa vám to po určitom čase vyplatí.

Dobrá vec je, že si to môžete vyskúšať a ak ho nikdy nepoužívate, môžete jednoducho prestať platiť mesačný poplatok. Päť dolárov mesačne nie je na test zlé, ale je to celkom málo, ak ho stále používate.

Okamžitá srdcová frekvencia-pre tých, ktorí sami začínajú

Dobro

V aplikácii je niekedy nevyhnutné, aby všetci ľudia boli zdraví, a to je jednoduchosť. Aplikácia Instant Heart Rate je ideálna na cvičenie a kontrolu srdcovej frekvencie a jej zaznamenávanie za pochodu. Aplikácia má funkciu, ktorá vám tlačí špičku prsta k objektívu fotoaparátu. Potom vám poskytne pomerne presné čítanie srdcového tepu.

BPM

Plánovanie je perfektné, pretože uvidíte, o koľko sa váš srdcový tep zlepší, keď budete viac cvičiť. Tiež sa synchronizuje s aplikáciou Google Fit a môžete si zapisovať poznámky ku každému čítaniu svojho srdcového tepu. K dispozícii je funkcia zdieľania iba v prípade, že si chcete dať motiváciu a súťažiť s priateľmi.

K dispozícii je tiež pekná malá oblasť, ktorá vám povie priemerné hodnoty srdcového tepu, aby ste mohli porovnať svoj vlastný srdcový tep a zlepšiť sa.

Zlý

Keď cvičím, trochu sa spotím, takže je zvláštne tlačiť spotené prsty na svoj pekný telefón s Androidom. To je pre mňa obrovská nevýhoda, pretože sa nemôžem vidieť, ako po behu vyťahujem telefón a chcem ho zašpiniť.

Tep srdca

Tiež si uvedomíte, že toto nie je úplná cvičebná aplikácia. Je to len na meranie srdcového tepu, takže trh je dosť obmedzený. Väčšina ľudí zistí, že to budú používať iba ako aplikáciu na spárovanie s aplikáciou bohatšou na funkcie, cvičením a ďalšími funkciami sledovania.

Poznám niekoľko ľudí, ktorí radi cvičia nezávisle, a to je pre nich to pravé.

Spodný riadok

Ak nenávidíte počúvanie iných ľudí, ktorí vám hovoria, aké cvičenia máte robiť, je to príjemná aplikácia, ako zostať fit. Má to obrovskú nevýhodu, že vám telefón pošpiní spotenými prstami, ale zvyčajne si pred tým môžete utrieť prsty.

Pokiaľ ide o funkcie, je to trochu obmedzené, ale ak zaplatíte dodatočný poplatok, môžete získať neobmedzenú časovú os a funkciu vytvárania grafov.

Tento dodatočný poplatok je iba $10,99, takže je to obrovské zlepšenie oproti mesačnému poplatku, ktorý sme videli z aplikácie Noom.

Google Fit

Počítadlo kalórií – My Fitness Pal – zlatý lístok

Dobro

Na začiatku je aplikácia Calorie Counter – My Fitness Pal úplne bezplatná a má veľa funkcií pre takmer akýkoľvek typ cvičenia. Je navrhnutý tak, aby vám poskytoval najlepšie výživové zásady a umožňoval vám uložiť si, koľko pohybu a koľko kalórií ste spálili.

Poskytne vám pekný denný súhrn s cieľmi, jedlom, cvičením a čistou hodnotou vašich kalórií.

Denné zhrnutie

Je to sociálna sieť, takže si môžete dávať svoje ciele vedľa iných ľudí, ktorých poznáte. Rád súťažím so svojimi kamarátmi a dokonca ich tipujem, kto za týždeň alebo dva dokáže spáliť najviac kalórií.

Rýchlo uvidíte nutričné ​​fakty o niektorých potravinách a recept na prísady, aby ste zistili, koľko kalórií prijímate.

Zlý

Aplikácia vám skutočne neposkytne veľa cvičení, ale je určená na to, aby ste pochopili, koľko kalórií vstupuje a vystupuje. Zdá sa, že snímač čiarových kódov nefunguje vždy, ale nie je to najhoršie na svete. Aplikácia vám poskytne niekoľko cvičení, ale zistil som, že ostatné aplikácie sú na to lepšie zamerané.

Výživa

Spodný riadok

Ak naozaj radi súťažíte a chcete perfektné riešenie sledovania jedla, cvičení a kalórií, funguje to celkom dobre. Odporučil by som to vyskúšať, pretože nemusíte platiť ani cent. Nemajú ani žiadne nákupy v aplikácii, čo je úžasné pre osobu, ktorá aplikáciu neustále používa.

Zdielať s priateľmi

Záver

To je všetko pre ukážku aplikácie Fitness pre Noom vs Instant Heart Rate vs My Fitness Pal pre Android, takže ak máte otázky týkajúce sa tejto hĺbkovej kontroly, dajte nám vedieť v komentároch.

Osobne si myslím, že My Fitness Pal vyhodí ďalšie dve z vody, ale ako už bolo uvedené, je trochu ťažké porovnať tieto aplikácie, pretože majú toľko rôznych funkcií. Pokiaľ ide o funkčnosť, rozhranie a vlastnosti, aplikácia My Fitness Pal je celkom priaznivá.

Dajte mi vedieť, ak si myslíte niečo iné.