Nokia vybaven├í 7,3 Pripravte si vylep┼íen├ę nastavenie ┼ítvorp├ísmov├ęho fotoapar├ítu so technol├│giou Zeiss Optics: Report

Hovorilo sa o telef├│ne Nokia 7,3 Smartf├│n nahrad├ş telef├│n Nokia 7,2 To sa za─Źalo minul├Ż rok. Spr├íva teraz nazna─Źuje, ┼że Nokia 7,3 Bal├ş ove─ża vylep┼íen├ę nastavenie ┼ítvorn├ísobn├ęho zadn├ęho fotoapar├ítu, ktor├ę poskytne lep┼íiu ÔÇ×kvalitu obrazuÔÇť ako jeho predchodca. Spr├íva tie┼ż zd├┤raznila, ┼że telef├│n Nokia 7,3 Medzi spolo─Źn├ę bude pravdepodobne patri┼ą 32-megapixlov├Ż alebo 24-megapixlov├Ż fotoapar├ít. Predpoklad├í sa tie┼ż, ┼że smartphone Nokia 7,3 Prich├ídza s telef├│nom Nokia 9,3 PureView v tre┼ąom ┼ítvr┼ąroku 2020.

Pod─ża spr├ívy spolo─Źnosti Nokia Powerhouse je nastavenie zadnej kamery na smartf├│ne Nokia 7,3 Spolo─Źn├Ż priestor bude zah┼Ľ┼ła┼ą 64-megapixlov├Ż hlavn├Ż fotoapar├ít spolu s h─║bkov├Żm fotoapar├ítom, makro kamerou a ultra┼íirok├Żm ┼ítartom. Spr├íva tie┼ż predpoklad├í, ┼że smartphone m├┤┼że pr├şs┼ą s 48-megapixlov├Żm hlavn├Żm senzorom s optikou Zeiss namiesto 64-megapixlovej kamery. V spr├íve, cituj├║c zdroje, sa uv├ídza, ┼że fotoapar├íty ÔÇ×v├Żrazne zlep┼íia no─Źn├║ situ├íciuÔÇť a ÔÇ×kvalitu fotografieÔÇť. Spr├íva napokon tvrdila, ┼że spolo─Źnos┼ą m├┤┼że kombinova┼ą podporu 5G s variantom telef├│nu Nokia 7,3 Smartphone.

Pripom├şname, ┼że obsahuje telef├│n Nokia 7,2 (Recenzia), ktor├í bola uveden├í na trh minul├Ż rok pri nastaven├ş trojitej zadnej kamery (48MP + 8 Megapixel + 5 Megapixely) a 20 megapixlov├Ż fotoapar├ít na prednom paneli.

Medzit├Żm bude Nokia zverejnen├í 7,3 S Nokia 9,3 PureView Av┼íak v predch├ídzaj├║cej spr├íve sa uv├ídza, ┼że Nokia sa za─Źala 9,3 PureView bol odlo┼żen├Ż kv├┤li prebiehaj├║cej pand├ęmii Coronavirus. Pod─ża spr├ívy bolo spustenie spolo─Źnosti Nokia oneskoren├ę 9,3 PureView kv├┤li probl├ęmom s dod├ívate─żsk├Żm re┼ąazcom, ktor├ę vznikli v d├┤sledku epid├ęmie. Odteraz nevieme, ─Źi to bude ma┼ą vplyv na spustenie spolo─Źnosti Nokia 7,3 Tie┼ż alebo nie.

V s├║─Źasnosti spolo─Źnos┼ą HMD Global nepotvrdila spustenie oboch telef├│nov Nokia 7,3 A Nokia 9,3 PureView.