Nokia uvádza na trh nový 43-palcový 4K Smart TV s…

Nokia predstavuje Smart TV s Android TV, 4K a 43 palcov

Nie je to prvýkrát, čo sa veľká mobilná značka pustila do vody so smart TV. Xiaomi to už dokázalo s Mi TV E43K, Realme so Smart TV X a OnePlus so svojím TV Q1. Teraz je na rade Nokia, ktorá si chce získať svoje miesto na tomto novom trhu, preto Nokia predstavila Smart TV s Android TV, 4K a 43 palcov.

Táto fínska spoločnosť vydala 55-palcový 4K Smart TV už v decembri 2019. Dnes nám však predstavuje nový 43-palcový model s niekoľkými skvelými funkciami to vás prinúti premýšľať o jeho kúpe.

Všetky informácie o novom 43-palcovom televízore Nokia Smart TV s Android TV a rozlíšením 4K

Všetky informácie o novom 43-palcovom televízore Nokia Smart TV s Android TV a rozlíšením 4K

Jeho neuveriteľné vlastnosti LED obrazovky Ultra HD rozlíšenie (3840 × 2160 pixelov), Technológia Dolby Vision a ponúka a 60 Hz obnovovacia frekvencia. Je tiež dôležité poznamenať, že tento televízor má a bezrámový dizajn (minimálne okraje, ako môžete vidieť na obrázku), to všetko z neho robí pohlcujúcejší zážitok.

Nokia predstavila svoj nový 43-palcový 4K Smart TV s niekoľkými skvelými funkciami, ako je zahrnutie zvuk s technológiou JBL, podpora DTS Try Surround a Dolby Audio. Vďaka čomu je zvuk z predných reproduktorov televízora vysoko kvalitný. Všetko s výkonom 24W.

Okrem toho má a Procesor PureX 4 jadrá a 1 GHz, 2 GB RAM a 16 GB vnútorné úložisko. Ideálne funkcie, ktoré ponúkajú optimálny užívateľský výkon.

Aj nový 43-palcový 4K Smart TV od Nokie príde s:

  • 3 HDMI porty.
  • 2 USB porty (3.0 Y 2.0).
  • 1 Ethernetový port.
  • Wifi.
  • Bluetooth 5.
  • Android TV založený na systéme Android 9 s Google Play Store, Asistent Google a Chromecast.

Nokia dbá na užívateľský komfort

Nokia dbá na užívateľský komfort

Nový 43-palcový 4K Smart TV je dodávaný s Android TV a Chromecastom. Čo je perfektné, pretože vás to uisťuje jednoduché a praktické rozhranie s oficiálnymi aplikáciami služieb, ako je Netflix, Amazon Prime alebo Disney +. Navyše ponúka Google Play, ktorý vám umožní bez problémov sťahovať aplikácie a hry.

The K dispozícii bude aj Google Assistant, ktorý vám spríjemní život, pretože na prístup k požadovaným možnostiam môžete použiť hlasové príkazy.

43-palcový televízor Nokia Smart TV bude k dispozícii od 8 júna 2020 v Indii a bude stáť 31 999 Rs (380 eur na zmenu). Na to, či tento smart televízor dorazí aj do Španielska, si však musíme ešte chvíľu počkať. Ale povedz nám, Páčila sa vám nová Nokia Smart TV? Váš názor je pre nás dôležitý, dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj | Nokia