nokia 3 J├║n 2018 Bezpe─Źnostn├í z├íplata je teraz k dispoz├şcii

nokia 3 J├║n 2018 Bezpe─Źnostn├í z├íplata je teraz k dispoz├şcii 1

Ke─Ć┼że sa tento mesiac bl├ş┼żi ku koncu, Nokia poskytuje svojim zariadeniam najnov┼íie bezpe─Źnostn├ę aktualiz├ície. Porozpr├ívajte sa o tom nokia 3 Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia j├║n 2018 je teraz k dispoz├şcii, Softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőroz┼í├şrenie je ur─Źen├ę pre variantu Nokia Nokia TA-1020 3, Aktualiz├ícia sa nao─Źkuje vzduchom a v├í┼żi 87.5.Mb. Nokia je v poslednom ─Źase tie┼ż zanepr├ízdnen├í dod├ívan├şm syst├ęmu Android P na r├┤zne zariadenia. V ─î├şne Nokia 7 a ─Ćal┼íie zariadenia dostan├║ aktualiz├íciu Android P Beta.

nokia 3 Bezpe─Źnostn├í oprava z j├║na 2018

Najnov┼íia aktualiz├ícia opravuje ├║rove┼ł zabezpe─Źenia telef├│nu pomocou opravy syst├ęmu Android pre j├║nov├Ż mesiac. S touto aktualiz├íciou softv├ęru neprich├ídza ┼żiadna ─Ćal┼íia d├┤le┼żit├í funkcia. Tu je odkaz na J├║n 2018 Bulletin zabezpe─Źenia syst├ęmu Android, Ak sa chcete dozvedie┼ą viac o CVE a hrozb├ích, ktor├ę najnov┼íie aktualiz├ície rie┼íia, kliknite na odkaz.

nokia 3 J├║n 2018 Aktualiz├ícia zabezpe─Źenia sa pohybuje vo vzduchu (OTA). Poraz├ş telef├│ny v d├ívkach. Bude k dispoz├şcii vo v┼íetk├Żch regi├│noch. Nie v┼íetky zariadenia dostan├║ aktualiz├íciu OTA naraz. Samotn├Ż telef├│n dostane aktualiz├íciu OTA. Potom sa zobraz├ş v├Żzva na jeho in┼ítal├íciu. Ak sa objavia oneskorenia OTA a nem├íte radi ─Źakanie, m├┤┼żete manu├ílne vyh─żada┼ą aktualiz├íciu OTA. Postupujte pod─ża krokov uveden├Żch ni┼ż┼íie.

Ak chcete zachyti┼ą OTA vo vzduchu, cho─Ćte na jednotku Nastavenia -> Syst├ęmov├ę menu -> Aktualiz├ícia syst├ęmu -> Teraz kliknite na Skontrolova┼ą dostupnos┼ą aktualiz├ície alternat├şva.

Odpor├║─Źame v├ím vyh─żada┼ą a pripoji┼ą sa k silnej sieti Wi-Fi a stiahnu┼ą najnov┼íiu aktualiz├íciu OTA. Pom├┤┼że v├ím to u┼íetri┼ą n├íklady na ├║daje oper├ítora. Skontrolujte, ─Źi m├íte v telef├│ne viac ako 70% nabitie bat├ęrie. Slab├í bat├ęria zastav├ş proces in┼ítal├ície.

nokia 3 je du├ílny smartphone SIM, ktor├Ż je k dispoz├şcii od febru├íra 2017. Toto zariadenie sa chv├íli a 5-inch dotykov├í obrazovka s rozl├ş┼íen├şm 720 x 1280 pixelov. To be┼ż├ş Android 7,0 Nougat hne─Ć po vybalen├ş. T├íto rozpo─Źtov├í jednotka od spolo─Źnosti Nokia be┼ż├ş na jednej 1,2 ┼átvorjadrov├Ż procesor MediaTek MT6737 GHz. ONE 2 GB S├║─Źas┼ąou in┼ítal├ície je RAM. Tento telef├│n obsahuje 16 GB roz┼í├şrite─żn├ę intern├ę ├║lo┼żisko. V sekcii fotoapar├ítu je Nokia 3 daj 8 MP kamera na zadnej strane. Tie┼ż ─Ćal┼íie 8-Megapixelov├Ż strelec ho sleduje na prednej strane.

Tak┼że Nokia 3 pou┼ż├şvatelia si nenechaj├║ ujs┼ą d├┤le┼żit├║ aktualiz├íciu zabezpe─Źenia. Aktualizujte svoj telef├│n a chr├í┼łte ho pred hrozbami zabezpe─Źenia.