Nites.tv ZAK├üZAN├ë po ÔÇ×nez├íkonnomÔÇť premietan├ş filmov a telev├şznych rel├íci├ş zdarma

NITES.TV, pomerne popul├írna slu┼żba streamovania, ktor├í poru┼íuje z├íkony, bola odstaven├í.

─î├şm viac z n├ís muselo tr├ívi┼ą ─Źas vo vn├║tri, t├Żm viac sa online vyh─żad├ívan├ş str├ínok Nites.tv a odpor├║─Źan├ş pre nov├Ż web zvy┼íovalo.

Ve─ża sa v┼íak zamot├ívalo v tom, ─Źi bola slu┼żba nez├íkonn├í alebo nie.

Zd├í sa, ┼że obavy pou┼ż├şvate─żov zo z├íkonnosti boli potvrden├ę, preto┼że odkaz na webov├ę str├ínky teraz uv├ídza: ÔÇ×T├íto webov├í str├ínka u┼ż nie je k dispoz├şcii z d├┤vodu poru┼íenia autorsk├Żch pr├ív.ÔÇť

Zd├í sa, ┼że server Nites.tv reagoval na t├║to spr├ívu d┼ła Twitter s gifom od Arnolda Schwarzeneggera, ktor├Ż hovor├ş: ÔÇ×Vr├ítim saÔÇť.

Nie─Źo in├ę Twitter Pou┼ż├şvatelia tweetovali svoj sm├║tok nad t├Żm, ┼że slu┼żba teraz zmizla.

Web ├║dajne poskytoval niektor├ę z najnov┼í├şch a najpopul├írnej┼í├şch telev├şzi├ş a filmov zadarmo.

Pou┼ż├şvatelia uviedli, ┼że nemuseli sledova┼ą reklamy a r├Żchlos┼ą prehr├ívania bola p├┤sobiv├í.

Zd├í sa, ┼że sa t├íto str├ínka pok├║sila vysvetli┼ą, ako poskytuje bezplatn├Ż obsah, v sekcii s n├ízvom ÔÇ×Podmienky / Dohoda s pou┼ż├şvate─żomÔÇť.

V tejto oblasti sa uv├ídza: ÔÇ×Poskytujeme z├íkonn├Żm vlastn├şkom autorsk├Żch pr├ív mo┼żnos┼ą vlastn├ęho publikovania na internete nahr├ívan├şm, ukladan├şm a zobrazovan├şm r├┤znych typov m├ędi├ş.

ÔÇ×M├ędi├í, ktor├ę pou┼ż├şvatelia slu┼żby odosielaj├║ na na┼íe servery, nemonitorujeme, nesledujeme ani inak nekontrolujeme.

ÔÇ×Poru┼íovanie autorsk├Żch pr├ív berieme ve─żmi v├í┼żne a budeme d├┤razne chr├íni┼ą pr├íva z├íkonn├Żch vlastn├şkov autorsk├Żch pr├ív.

ÔÇ×Ak ste vlastn├şkom autorsk├Żch pr├ív na obsah, ktor├Ż sa zobrazuje na webov├Żch str├ínkach Nites.tv, a neschv├ílili ste pou┼żitie obsahu, mus├şte n├ís na to p├şsomne ÔÇőÔÇőupozorni┼ą, aby sme mohli identifikova┼ą obsah ├║dajne poru┼íuj├║ci autorsk├ę pr├íva a za─Źa┼ą kona┼ą.ÔÇť

Str├ínka Nites.tv zrejme tvrdila, ┼że preto┼że pou┼ż├şvatelia nahr├ívaj├║ obsah, mali by sa sami pou┼ż├şvatelia uisti┼ą, ┼że na to maj├║ spr├ívne autorsk├ę pr├íva.

Zd├í sa v┼íak, ┼że t├íto str├ínka akt├şvne nekontroluje, ─Źi k tomu doch├ídza.

Niektor├ę typy streamovania m├┤┼żu by┼ą nez├íkonn├ę a nebezpe─Źn├ę streamovanie m├┤┼że predstavova┼ą riziko, ┼że sa vystav├şte v├şrusom.

Webov├ę str├ínky so streamovan├şm online m├┤┼żu ma┼ą probl├ęmy s prij├şman├şm a umo┼żnen├şm ─żu─Ćom sledova┼ą obsah chr├ínen├Ż autorsk├Żmi pr├ívami, na ktor├Ż nemaj├║ pr├íva.

V┼żdy je vhodn├ę dvakr├ít skontrolova┼ą, ─Źi pou┼ż├şvate legit├şmnu slu┼żbu streamovania, preto┼że v opa─Źnom pr├şpade by ste mohli technicky poru┼íi┼ą z├íkon.

Ak si nie ste ist├ş bezpe─Źnos┼ąou webovej str├ínky, je najlep┼íie ju nepou┼ż├şva┼ą a nezdie─ża┼ą na platforme ┼żiadne osobn├ę ├║daje.

Ofici├ílny trailer k romantickej kom├ędii Netflixu ÔÇ×L├íska, svadba sa opakujeÔÇť

V ─Ćal┼í├şch spr├ívach spolo─Źnos┼ą Huawei varovala, ┼że zmeny v jej zapojen├ş do zav├ídzania 5G v Brit├ínii by krajine urobili ÔÇ×slu┼żbuÔÇť.

Netflix pridal do profilov k├│dy PIN, aby zabr├ínil rodinn├Żm pr├şslu┼ín├şkom alebo priate─żom poru┼íova┼ą va┼íe odpor├║─Źania.

A podvodn├ę texty pon├║kaj├║ce ÔÇ×bezplatn├Ż NetflixÔÇť hackeri pou┼ż├şvaj├║ na l├íkanie ni─Ź netu┼íiacich obet├ş na riskantn├ę webov├ę str├ínky.

Pou┼ż├şvate bezplatn├ę online streamingov├ę slu┼żby? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch …

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu