Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nioh 2 Spustenie Trailer ukazuje všetky spôsoby, ako vás zabije

Nioh 2 Spustenie Trailer ukazuje všetky spôsoby, ako vás zabije 1

Nioh 2 uv├ídza na trh 13. marca a najnov┼íie s─żuby podobn├ę du┼íiam Koei Tecmo Souls v├ís potrestaj├║ e┼íte silnej┼í├şmi nepriate─żmi. V ├║vodnej uk├í┼żke hry sa m├┤┼żete pozrie┼ą na niektor├ę smie┼íne pr├ş┼íery Nioh 2 stavia sa do cesty a e┼íte smie┼ínej┼íie ├║toky m├┤┼żete urobi┼ą, aby ste ich odstr├ínili.

Po─Źn├║c cit├ítom o naroden├ş sa na svete a jeho n├íslednom opusten├ş, ─Źo ur─Źite nie je hrozba, Nioh 2 spusti┼ą pr├şves r├Żchlo posunie k zostrihu nepriate─żov, spojencov a bojova┼ą. Protagonista, ktor├Ż je tentokr├ít prisp├┤sobite─żn├Ż, r├Żchlo obracia ─Źepele s dvojit├Żm ovl├ídan├şm, aby premohol jedn├ęho nepriate─ża, tajne ├║to─Ź├ş na ni─Ź netu┼íiacich str├í┼żcov a magick├Żm Yokai por├í┼ża dokon─Źuj├║cimi ├║dermi.

Je to ove─ża ─żah┼íie poveda┼ą, ako urobi┼ą, ako Nioh 2 je brut├ílne n├íro─Źn├í hra, ktor├í prever├ş zru─Źnosti a trpezlivos┼ą najsk├║senej┼í├şch ak─Źn├Żch odborn├şkov. Do─Źasn├ę transform├ície v├ís premenia na nieko─żko r├┤znych zvierat, ktor├ę m├┤┼żu sp├┤sobi┼ą ─Ćal┼íie ┼íkody, a budete potrebova┼ą podporu, ke─Ć budete ─Źeli┼ą Nioh 2tvrd┼í├ş nepriatelia. M├┤┼żete sa pozrie┼ą na Nioh GameSpot's 2 za─Źiato─Źn├ę tipy, ak m├íte probl├ęmy. K dispoz├şcii s├║ aj sprievodcovia oh─żadom smenov├ęho syst├ęmu Yokai a v├Żber ochrancu.

Jeden z ved├║cich, ktor├Ż videl na nosnej rakete, je obrovsk├Ż had s tr├ívou vyrastaj├║cou z jeho stredn├ęho okraja. Muselo to trva┼ą ve─żmi dlho a jeho ve─żk├í ve─żkos┼ą mohla skry┼ą, ako r├Żchlo m├┤┼że za├║to─Źi┼ą.

ÔÇ×Smr┼ą je istota,ÔÇť hovor├ş pr├şves v jeho z├ívere─Źn├Żch okamihoch. ÔÇ×Mus├şme teda ┼żi┼ą so v┼íetkou na┼íou mocou.ÔÇť

Nioh 2 bude po spusten├ş k dispoz├şcii v├Żhradne pre PS4. P├┤vodn├Ż Nioh tie┼ż za─Źal ako exkluz├şvny PS4, ale nesk├┤r bol vydan├Ż aj pre PC.

GameSpot m├┤┼że z├şska┼ą prov├şziu z maloobchodn├Żch pon├║k.