Nioh 2 Skúšobná ukážka predvedie brutálnu novú zbraň

Nioh 2 Skúšobná ukážka predvedie brutálnu novú zbraň 1

Nioh 2 je hneď za rohom a môžete vyskúšať duše pred spustením počas špeciálnej bezplatnej skúšobnej doby na PS4. Koei Tecmo vydal ukážku upútavky na predvádzanie skúšky a je to tak trochu honosné a intenzívne, ako sme očakávali.

The Nioh 2 Last Chance Trial obsahuje tri misie z hry, vrátane polohy Mount Tenno, a postava, ktorú vytvoríte počas ukážky, sa prenesie do plnej verzie. Váš pokrok nebude, ale dáva to určitú motiváciu hrať hru pre tých, ktorí už sú pri kúpe hry. Na rozdiel od prvého Niohu hráte skôr ako avatar než ako postava, takže môžete ísť orechy, aby vyzerali čo najsmiešnejšie. Tí, ktorí hrajú na skúšku, dostanú tiež Kamaitachi prilba v plnej hre.

Súčasťou skúšky je aj nová zbraň s názvom Switchglaive, ktorá je kosou meniacou formu. V prívese je viditeľná obrovská červená zbraň, ktorá je napriek svojej obrovskej veľkosti pozoruhodne rýchla.

Na konci hry sa hráč zmení na formu Yokai, čo umožňuje rýchly výbuch škody na obmedzenú dobu. Je to jeden z mechanizmov, ktorý odlišuje sériu od Dark Souls, ako aj mnoho rôznych bojových štýlov a postojov. Zostávajú tie verzie Niohovho ohňa, ktoré sa nazývajú svätyne, kde sa mena vynakladá na vyššiu úroveň.

Nioh 2 13. marca budete jesť výlučne na PS4 a súdny proces bude prebiehať od 28. februára do marca 1, Prvá hra nakoniec zaznamenala vydanie aj na PC, ale táto platforma ešte nebola potvrdená pre pokračovanie.

GameSpot môže získať províziu z maloobchodných ponúk.