Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nioh 2: Ako zvýšiť výdrž

Nioh 2: Ako zvýšiť výdrž 1

Nioh 2 predstavuje komplexný bojový systém, ktorý sa môže zdať neskutočne neskutočný a výdrž vašej postavy hrá ústrednú úlohu pri každom stretnutí. Tu je ako zvýšiť výdrž v Niohu 2,

Ako zvýšiť výdrž v Niohu 2

Výdrž v Niohu 2 je niečo nesprávne, pretože môže odkazovať na jednu z dvoch vecí.

Prvým je zelený pruh pod vaším zdravím, ktorý je v Niohu 2 sa volá Ki, ktorý funguje rovnako ako výdrž v iných hrách typu Soulslike; Neustále sa regeneruje a znižuje sa akciami, ako je útok alebo vyhýbanie sa.

Druhým je hlavné mesto S Stamina, ktoré je jednou z ôsmich štatistík, ktoré určujú zloženie vašej postavy a na čo sú zamerané.

Dosiahnutie mätúcej štatistiky výdrže Staminy nemá vplyv na vašu lištu Ki a namiesto toho sa používa na zvýšenie maximálnej životnosti postavičiek a množstva hmotnosti zariadenia, ktoré môžu bez prekážok použiť.

Ak chcete zvýšiť výdrž baru (opäť známy ako Ki v Nioh) 2), musíte skutočne posilniť ďalšie dve štatistiky, ktoré ovplyvňujú Ki zásadne, ale odlišne.

Prvý stat sa nazýva Srdce a jeho zväčšením tiež zväčšujete maximálne množstvo Ki, ktoré má vaša postava. Toto je najpriamejšia metóda, ako zvýšiť svoju maximálnu výdrž.

Druhá sa nazýva Odvaha a ovplyvňuje rýchlosť regenerácie Ki. Je určite dôležitejšie ako srdce, pretože nevyhnutne využijete svoj Ki a jeho získanie čo najskôr je rozhodujúce.

Kľúčom k úspechu je zdravá kombinácia oboch. Mali by ste sa sústrediť iba na vylepšenie troch alebo štyroch štatistík, najmä na začiatku hry, a medzi nimi by mali byť odvaha aj srdce.

To je všetko, čo potrebujete vedieť ako zvýšiť vašu výdrž v Niohu 2, Určite vyhľadajte Twinfinite, kde nájdete ďalšie tipy a informácie o hre, alebo si pozrite našu Nioh 2 sprievodca wiki.