Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Nioh 2: Ako upgradovať zbrane a brnenie

Nioh 2: Ako upgradovať zbrane a brnenie 1

Aby ste porazili mnoho obludných nepriateľov, ktorí ležali na vašej ceste, budete musieť neustále vylepšovať svoje vybavenie, aby ste držali krok s krivkou obtiažnosti. Pozrime sa na to ako upgradovať zbrane a brnenie v Niohu 2,

Ako upgradovať zbrane a brnenie v Niohu 2

Pokiaľ ide o vylepšenie výstroja, máte dve hlavné možnosti. Obe sa musia použiť súbežne, aby bolo možné vytlačiť každú poslednú kvapku štatistickej výhody z ktoréhokoľvek daného zariadenia.

Obidve možnosti sú prístupné prostredníctvom kováča, ktorý sa nachádza v ponuke Počiatočný bod na mape sveta spolu s bránami Dojo a Torii. Jednoducho vyberte voľbu Kováč a stlačte tlačidlo X.

Note že kováč je k dispozícii až po záchrane Senji Toya počas druhej hlavnej misie kampane. Až do tohto bodu nebudete mať prístup k nemu.

Najprv je tu Soul Match, čo je kováčsky mechanik, ktorý môže zvýšiť celkovú úroveň položky. Tento proces však vyžaduje infúziu položky tej istej úrovne na vyššej úrovni, čo je proces, ktorý túto položku zničí.

Povedzme, že máte level 10 Uchigatana, ktorý má pekný špeciálny efekt, ktorý by ste chceli zachovať, možno jeho životný odtok. Ak by ste mali iný meč, povedzme Tachi úrovne 20, mohli by ste zničiť Tachi, aby ste mohli poháňať Uchigatanu až na úroveň 20, a tiež udržať v tomto procese Life Drain.

Týmto spôsobom môžete vytvoriť zostavu, ktorá bude fungovať pre váš štýl hry a udržať ju relevantnú počas celej hry. Ak však problém narastie, budete chcieť pre svoje zariadenie lepšie špeciálne efekty.

Tempera je ďalšou možnosťou v ponuke Kováč a tento šikovný mechanik vám umožní doladiť špeciálne efekty, ktoré má váš výstroj, alebo ich vymeniť za nový z náhodného súboru špeciálnych efektov.

Naša Uchigatana na úrovni 20 teraz má Life Drain, čo je skvelé, ale má aj špeciálny efekt, ktorý zvyšuje Onmyo Magic. To by bolo v poriadku, ale povedzme, že prevádzkujete ťažký meč a chcete niečo, čo to doplní. Prostredníctvom Temper môžete získať špeciálny efekt, ktorý zvyšuje fyzické poškodenie alebo znižuje spotrebu Ki pri útoku, z ktorých by bolo jedno z výhod.

Vďaka duálnym metódam Soul Match and Temper môžete upgradovať celú svoju zostavu. Tieto úpravy samozrejme nie sú lacné, takže budete potrebovať veľa zlata a remeselníckych materiálov, aby ste si udržali všetko aktuálne.

To by malo byť všetko, čo potrebujete vedieť Windows 7 Ako upgradovať zbrane a brnenie v systéme Windows 7 Nioh 2, Ak chcete získať viac užitočných tipov a návodov na hru, nezabudnite sa pozrieť na rozsiahlu sprievodcovskú wiki stránku Twinfinites.

Tu je niekoľko ďalších príručiek, ktoré by vám mohli pomôcť: